Додаток “Термінал” допоможе малому бізнесу на деокупованих територіях

Додаток “Термінал” допоможе малому бізнесу на деокупованих територіях

Додаток “Термінал” від ПриватБанку допоможе скоріше запустити малий бізнес та торгівлю на територіях, які звільнені від російської окупації

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомив член правління ПриватБанку Євген Заіграєв.

За його словами, з початку війни можливість приймати безготівкову оплату за товари за допомогою смартфону стала тим самим рішенням, яке допомагає підприємцям в умовах війни не зупиняти бізнес та працювати безпечніше.

"“Термінал” - це найкраще рішення, що дозволить оперативно відновити бізнес та торгівлю на звільнених від окупації територіях, поки банки відновлюють стаціонарну платіжну інфраструктуру", - відзначив Євген Заіграєв.

З квітня 2022 року кількість підприємців, які скачали, зареєструвалися та почали приймати платежі в додатку “Термінал” зросла вдвічі, а обсяги оплат покупок через POS-термінал у смартфоні збільшилася майже в 10 разів.

Загалом на сьогодні додаток “Термінал” встановили понад 12 тисяч підприємців, а сума платежів через цей сервіс з моменту запуска у грудні 2021 року перевищила 500 млн грн.

Зазначимо, додаток "Термінал" від ПриватБанку перетворює смартфон з NFC-модулем на базі ОС Android 8.0 і вище на повноцінний POS-термінал.

Зазначимо, більше половини - 53,9% покупок, що українці оплачують безготівково у мережі торгових терміналів ПриватБанку, оплачуються безконтактно електронними гаджетами - смартфонами та годинниками.