Новости компаний 07 октября 2016 в 19:30

"Аграрний фонд" став лідером серед державних підприємств агросектору

7 жовтня виповнилось три роки від початку роботи ПАТ "Аграрний фонд"

"За три роки роботи ПАТ "Аграрний фонд" став одним з найприбутковіших державних підприємств агросектору та зарекомендував себе як надійний та відповідальний партнер агровиробників", — зазначив голова правління Товариства Андрій Радченко.

Керівник підприємства зауважив, що за результатами звіту Міністерства економічного розвитку та торгівлі за 2015 рік, ПАТ "Аграрний фонд" увійшов до ТОП-20 найприбутковіших підприємств України.

Згідно з інформацією Державної фіскальної служби України, ПАТ "Аграрний фонд" — посів друге місце в ТОП-50 найбільших платників податків серед підприємств аграрної сфери України. Протягом 2015 року Товариство сплатило понад 1 млрд грн обов'язкових платежів до державного бюджету.

"Всі ці показники є свідченням того, що державні підприємства в Україні мають потенціал розвитку і можливість заробляти кошти за умови ефективної системи управління", — додав Андрій Радченко.

Голова правління зауважив, що за три роки ПАТ надав суттєву допомогу сотням малих та середніх фермерських господарств шляхом укладання з ними форвардних контрактів на придбання зернових: "Форвардні контракти від "Аграрного фонду" — це дієва можливість допомоги агровиробникам і гарантований механізм забезпечення продовольчої безпеки країни. Щиро дякую всім співробітникам та партнерам за співпрацю".

Загрузка...
Информационный партнер проекта Ukr.net
Новости со всех уголков Украины на https://www.ukr.net/
Загрузка...