Новости компаний 12 марта 2018 в 12:01

Група компаній РГК на 16,2% скоротила заборгованість за газ у рамках поставок ПСО

За тиждень постачальники газу в рамках ПСО групи компаній РГК скоротили загальний борг за газ перед НАК "Нафтогаз України" більш ніж на 3,4 млрд грн.

Група компаній РГК на 16,2% скоротила заборгованість за газ у рамках поставок ПСО Група компаній РГК на 16,2% скоротила заборгованість за газ у рамках поставок ПСО

В період з 27 лютого по 6 березня заборгованість по групі зменшилася на 16,2%.

За даними НАК "Нафтогаз України", станом на 6 березня 2018 року сукупний борг за газ всіх постачальників ПСО перед цією державною компанією зменшився на 12% і склав 27 млрд грн. У свою чергу, група компаній РГК скоротила заборгованість в рамках ПСО на 16,2% — до 17,8 млрд грн.

Станом на 06 березня 2018 року заборгованість бюджету перед постачальниками групи компаній РГК по фінансуванню пільг і субсидій становить 16,6 млрд грн.

Довідка: Регіональна Газова Компанія — сервісна компанія, що надає послуги з фінансового, юридичного, технологічного консалтингу. Клієнтами компанії є постачальники газу в 16 регіонах країни, а також 19 газорозподільних компаній, на обслуговуванні яких перебуває понад 200 тис. км газопроводів і 8 млн побутових споживачів газу.

Регіональна Газова Компанія надає газовим компаніям сервіси, спрямовані на підвищення стандартів обслуговування клієнтів — серед них послуги єдиного контакт-центру та телекомунікаційні послуги по захищеному онлайн доступу клієнтів до особистих рахунків.

Загрузка...
Информационный партнер проекта Ukr.net
Новости со всех уголков Украины на https://www.ukr.net/
Загрузка...