Новости компаний 05 июля, 19:07

Майже 6 тисяч волинян передають показники та сплачують за газ через Viber

Чат-бот 7104ua у месенджері Viber функціонує вже 5 місяців. За цей період волиняни передали показання свого лічильника газу більше 7 тисяч разів. Сплатити за газ, не виходячи з дому, пропонує своїм клієнтам ТОВ "Волиньгаз Збут"

Майже 6 тисяч волинян передають показники та сплачують за газ через Viber Майже 6 тисяч волинян передають показники та сплачують за газ через Viber

Спосіб оплати за газ через Viber має ряд переваг, кажуть в прес-службі "Волиньгаз Збуту". Зокрема, можливість миттєвої оплати з будь-якої точки світу в режимі 24/7, відсутність черг, звітність, простота оплати, безпека грошових операцій.

"Темпи сучасного життя вимагають від різних компаній бути гнучкими та клієнторієнтованими. ТОВ "Волиньгаз Збут" за допомогою сервісу Viber-бот пропонує полегшити життя не тільки собі, але й своїм близьким. Адже у вайбері можна зареєструвати до 5 особових рахунків і, таким чином, допомогти батькам, бабусям-дідусям та іншим родичам у поважному віці", — розсказав директор ТОВ "Волиньгаз Збут" Микола Тищук.

За допомогою цього сервісу споживач також може передати показники за спожитий газ, переглянути поточний стан розрахунків, історію оплат і показань лічильника.

"Я працюю в бізнесі і завжди планую кожен день, тиждень і місяць, а головне — ціную час. Тому подати показники за кілька секунд через чат-бот 7104ua у месенджері Viber для мене зручно, швидко та економно. Я веду активний спосіб життя і дуже ціную свій час. Дуже радий, що представники компанії розповіли про можливість оплати за газ через цей сервіс. Із задоволенням зареєструвався та користуватимуся ним постійно", — зазначив лучанин Андрій Смолярчук. 

Сервіс створено для побутових споживачів 5 місяців тому. Для реєстрації слід вказати номер особового рахунку та суму останнього платежу за газ (або номер лічильника газу). З деталями можна ознайомитися за посиланням

Загрузка...
Информационный партнер проекта Ukr.net
Новости со всех уголков Украины на https://www.ukr.net/
Загрузка...