12 февраля 2018 в 15:12

Масляна у "Парку Київська Русь"

17 та 18 лютого Древній Київ у "Парку Київська Русь" запрошує на наймасштабніше в Україні святкування Масляної.

Масляна у "Парку Київська Русь"

Це не просто відтворення обрядів, а справжній калейдоскоп розваг та оригінальних дійств.

Масляна у "Парку Київська Русь" — це по-справжньому веселе святкування в оточенні унікальної архітектури і з заглибленням в атмосферу живого Середньовіччя. На гостей чекають: стародавні традиції та обряди Масляної, захоплююча вистава за участю кінного-трюкового та пішого театру. А ще — урочиста церемонія зустрічі князя, смачні млинці з різноманітними начинками, яскрава театралізована програма, подарунки на масляничних стовпах, веселі древньослов"янські забави, відкриті майстер-класи, катання на княжих конях та в екіпажах і ритуал "Колодій".

Тільки у Князівстві "Київська Русь" на Масляну можна буде побачити справжні середньовічні бої. Адже 17 лютого розпочинається щорічний турнір "Витязь Київського Дитинця", який триватиме протягом року та завершиться 21 жовтня фінальними поєдинками найсильніших спортсменів України. Нагадаємо, що середньовічний бій визнаний в Україні видом спорту, а турнір проходить за організації Всеукраїнської федерації середньовічного бою.

Театр Древнього Києва підготував унікальну театралізовану постановку — "Масляничний вертеп", який озвучуватиметься древньослов"янською мовою. Завершить святкування традиційне спалювання найбільшого в Україні опудала, стрільба з требушета вогняними ядрами, а в суботу ще й яскраве нічне вогняне шоу.

Також у Князівстві можна буде покататися на конях і в екіпажах, постріляти з лука чи покидати списи в тирі, провести фотосесію в історичних костюмах, поласувати млинцями з різними начинками, гарячими стравами та напоями, купити сувеніри ручної роботи та інші товари на ярмарку майстрів, відвідати музеї, політати на канатному спуску, навчитися чогось нового на численних майстер-класах та залишитись на ночівлю.

 

Ціна квитка на Масляну — 200 грн, для пенсіонерів, студентів — 100 грн, для дітей шкільного віку — 50 грн, дошкільнята — безкоштовно.


Древній Київ у Князівстві "Київська Русь" розташований недалеко від Києва — в 45 хвилинах їзди — в с.Копачів, Обухівський район, Київська область. З Києва курсують маршрутки від метро Видубичі.

Деталі на сайті parkkyivrus.com

+38 044 461-99-37, +38 050 385-20-35

Древній Київ відкривається о 10:00, початок програми о 13:30

раздел:
теги:

По теме:

На Ukrainian Fashion Week будет работать шоу-рум 14 брендов одежды, обуви и аксессуаров
Lifestyle 29 января 2018 в 22:23

На Ukrainian Fashion Week будет работать шоу-рум 14 брендов одежды, обуви и аксессуаров

3 февраля в Киеве в "Мистецьком Арсенале" откроется Ukrainian Fashion Week. В течение пяти дней покажут коллекции FW18-19 от 55 дизайнеров. Пройдет много полезных акций для fashion-бизнеса

Венеция за один день: зимой на карнавал, летом на Festa del Redentore
Город за один день 20 января 2018 в 17:07

Венеция за один день: зимой на карнавал, летом на Festa del Redentore

Зимой в Венецию стремятся попасть на знаменитый карнавал, который начинается в конце января на Rio di Cannaregio, а завершается в середине февраля шоу на San Marco