Новости компаний 10 декабря 2019 в 17:32

На Сумщині провели діагностику 3 тисяч км газопроводів

Завдяки сучасному обладнанню фахівці "Сумигаз" виявили та усунули 8 тисяч пошкоджень на газорозподільних мережах

На Сумщині провели діагностику 3 тисяч км газопроводів На Сумщині провели діагностику 3 тисяч км газопроводів
Фото: "Сумигаз"

Протягом 2019 року фахівці "Сумигаз" обстежили понад 3 тисячі км газових мереж області. Завдяки сучасному обладнанню виявлені та усунуті 8 тисяч пошкоджень на газорозподільних мережах, на 1,2 тисячах ділянках замінене пошкоджене ізоляційне покриття підземних газопроводів.

"Своєчасне виявлення пошкоджень і ремонт газових мереж дозволяє уникнути аварійних ситуацій, і забезпечити безперебійний розподіл природного газу споживачам Сумщини. Важливо розуміти, що навіть несуттєві пошкодження газопроводів не лише призводять до втрат природного газу, але й можуть спричинити виникнення небезпечної ситуації", — говорить головний інженер "Сумигаз" Дмитро Сергієнко.

Подпишитесь на канал DELO.UA

Регулярно в будь-яку погоду і не зважаючи на пору року за допомогою спеціалізованих приладів, фахівці по всій області проводять комплексне приладове обстеження газових мереж, визначають і дають оцінку їх технічного стану. Сучасне обладнання — це очі газовиків під землею. Воно дозволяє виявити пошкодження газопроводу, визначити товщину труби, відшукати на ній пошкодження ізоляції, наявність корозії тощо.

Підземні газопроводи, що експлуатуються понад 25 років, фахівці "Сумигаз" перевіряють кожні 3 роки. Газові мережі віком понад 40 років підлягають перевірці щороку. При виявленні проблемної ділянки фахівці служби КПО передають заявку до аварійно-диспетчерської 104 та експлуатаційної служб, які виконують земляні роботи та усувають пошкодження.

Нагадаємо, у 2018 році при обстеженні 2,9 тисяч км газопроводів було виявлено майже 1,2 тисячі випадків пошкоджень ізоляційного покриття підземних газопроводів, 9,5 тисяч витоків на надземних та підземних мережах.

Загрузка...
Новое видео
Range Rover Evoque — женский автомобиль: правда или миф?
Загрузка...