Про конкурс і умови голосування

"Великі історії малого бізнесу"

Онлайн-голосування за відео про підприємців східної України

Це серія соціальних роликів про підприємців з Донеччини, Луганщини та Азовського узбережжя Запорізької області. Частина з них — переселенці, котрі залишили свої домівки і з нуля створили власну справу: хтось продає авторські ляльки, хтось заснував школу робототехніки, а хтось відкрив веломайстерню. 

Майже всі вони колись отримали грант від Програми ООН із відновлення та розбудови миру на розвиток свого бізнесу.

  • Завдяки підтримці міжнародних партнерів з 2015 року Програма надає гранти на започаткування або розвиток власної справи. Більшість грантерів — зі сходу України.
  • За цей час було підтримано близько 650 бізнесів та створено понад 3 000 робочих місць у Донецькій, Луганській, Запорізькій та інших областях України.

Кампанію запускають, щоб надихнути інших створювати власну справу та показати людей, які, пори труднощі, створили бізнес, надають робочі місця та розвивають регіон.

Автори відеороликів — молоді рекламісти і режисери, які особисто відвідали 12 підприємств у Донецькій, Луганській та Запорізькій областях та зафільмували історії місцевих супергероїв.

Кампанія "Великі історії малого бізнесу" реалізується Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі та Японії. Партнер проєкту — фестиваль соцреклами Molodiya Festival.

Голосування триватиме до 26 грудня 2019 року включно.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси.

Авторів найпопулярніших відеосюжетів очікують грошові винагороди: 1 місце — 25 000 грн, 2 місце — 15 000 грн і 3 місце — 10 000 грн.