Рейтинг "Снято в Украине"

Серіали

Агенти справедливості — 9

Агенти справедливості — 9

Агенти справедливості

2020

Країна: Україна

Детектив

9 сезон, 40 серій

Виробництво: Теле Про на замовлення телеканала "Україна"

Показ: 25 березня 2020, телеканал "Україна"

Дивитися серіал

Разом з приватним детективом Наталею Дзюбенко журналіст Вадим Зорін розслідує найбільш заплутані злочини, відновляє справедливість і розгадує найскладніші загадки. Вони залучають до проведення слідства досвідчених експертів: психолога, криміналіста, юриста, судмедексперта, фізіономіста і балістика. У кожному випуску "Агентів справедливості" глядачі бачать реконструкції всіх версій злочину, а також безліч слідчих експериментів.

Знімальна група

Керівник проекту: Олена Зерняк. Продюсери: Олена Канішевська, Олена Зерняк, Наталя Мельник. Режисери-постановники: Антоніна Горіна, Дмитро Андріянов, Ярослава Кузьменко. Сценаристи: Леся Григор'єва, Андрій Кокотюха, Михайло Бринних, Данило Григор'єв, Алла Філіппова, Дмитро Капранов. Оператори-постановники: Євген Шинкар, Сергій Донських. Режисери монтажу: Сергій Заворотнюк, Мар'яна Пещанська, Олександр Єпішев. Звукорежисер: Євген Петрусенко. Художники-постановники: Олексій Шевченко, Тетяна Фурман. Художник з гриму: Наталія Величко.

У головних ролях: Лариса Пономаренко, Олексій Зорін, Любава Берло, Євген Капорін, Заза Чантурія, Анна Самініна, Олександр Гуменний, Максим Кузьменко.

Підсумки телеперегляду за аудиторією 18-54 (+50) (за середньою часткою показу всіх серій): рейтинг (rat%)  — 1,75, частка аудиторії (shr%) — 12,32.

Трейлер

Бали
14007

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek