Рейтинг "Снято в Украине"

Серіали

Акушерка

Акушерка

2020

Країна: Україна

Медична мелодрама

12 серій

Показ: 20 квітня 2020, СТБ

Виробництво: StarLight Production

Дивитися серіал

Тетяна Скворцова повністю віддається роботі і своїм пацієнткам, бо працює головною лікаркою пологового будинку. Тому в неї немає сімейних вечорів, романтичних побачень із чоловіком та дівчачих розмов із донькою. А сімейне гніздечко перетворилося на місце, де можна просто поспати. Проте, і на роботі може бути не все гаразд. Дружина впливового бізнесмена вирішила народжувати не в пологовому будинку, а у знахарки. Через важку серцеву недугу породілля помирає. Акушерці вдається врятувати лише її дитину. Втім, у смерті жінки звинувачують саме Тетяну. Спочатку її усувають від роботи, а потім все йде шкереберть.

Знімальна група

Продюсери: Галина Балан-Тімкіна, Оксана Калитюк. Режисер-постановник: Анатолій Григор'єв. Сценарист: Оксана Калитюк. Оператор-постановник: Вадим Гомербах. Режисер монтажу: Володимир Запрягалов. Художник-постановник: Павло Ярмусевич. Художник з костюмів: Стєпанєєва Наталя. Художник з гриму: Світлана Полікашкина. Композитор: Олесь Коровниченко.

У головних ролях: Фатіма Горбенко, Олександр Єфремов, Андрій Мостренко, Ірина Гришак, Микола Боклан, Ольга Морозова, Сергій Дзялик, Анатолій Ященко, Олеся Островська, Анастасія Пустовіт, Авігдор Фрейдліс, Володимир Гончаров, Марія Северилова, Надія Хильська.

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) – 2,28, частка аудиторії (shr%) — 7,47.

Трейлер

Бали
4796

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek