Рейтинг "Снято в Украине"

TV Докуфільми

Борис Патон. Людина майбутнього

Борис Патон. Людина майбутнього

2019

Країна: Україна

Біографічний фільм

Показ: 30 листопада 2019, Інтер

Виробництво: Телеканал Інтер

Дивитися документальний фільм

Документальний проект власного виробництва про Бориса Євгеновича Патона — академіка, двічі Герой Соціалістичної Праці, першого Героя України, найстарішого в світі президента державної Академії наук. На час створення фільму він відсвяткував свій 101 день народження. На його на очах мінялися правителі, кордони держав, епохи. Він не просто свідок головних подій, які пережило людство за останні 100 років, він був їх учасником. У документальному проекті є ексклюзивне інтерв'ю з відомим академіком. Також Патона розказують вчені, історики, космонавти і лікарі.

Знімальна група

Генеральний продюсер: Ганна Безлюдна. Продюсер: Ігор Мацюк. Головний редактор телеканалу Інтер: Антон Нікітін. Автор: Єгор Висоцький. Режисер-постановник: Ольга Лазебник. Оператор-постановник: Владислав Дегтяр. Режисер монтажу: Євген Грешило. Комп"ютерна графіка: Інтер-дизайн. Звукорежисери: Андрій Федоров, Юрій Куриленко.

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) — 0,9, частка аудиторії (shr%) — 6,1.

Трейлер

Бали
544

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek