Рейтинг "Снято в Украине"

Серіали

Брати по крові

Брати по крові

2019

Країна: Україна

Детектив

24 серії

Показ: 15 жовтня 2019, 2 + 2

Виробництво: Rungo Studio на замовлення телеканалу 2 + 2

Дивитися серіал

Два брата, Максим і Андрій Кірєєви, працюють в одному відділі поліції, щоб розібратися в заплутаній справі смерті їх спільного батька. Андрій — син Кірєєва від першого шлюбу, надійний і досвідчений капітан поліції, який ненавидів батька за те, що той покинув їх з матір'ю. Максим — друга дитина Кірєєва, легковажний молодий хлопець, який влаштовується в відділ брата, щоб довести свою непричетність до вбивства батька і отримати доступ до справи. В ході слідства брати зрозуміють, що у них набагато більше спільного, ніж вони думають.

Знімальна група

Генеральний продюсер: Максим Кривицький. Креативні продюсери: Дмитро Сафановскій, Сергій Карпенко. Режисер-постановник: Олег Масленніков. Сценаристи: Олександра Смілянська, Георгій Конн, Гала Рубінштейн. Оператор-постановник: Андрій Швець. Режисер монтажу: Ольга Ковальчук. Звукорежисер: Дмитро Терьохін. Художник-постановник: Олександр Гринько. Художник з костюмів: Марія Богатько. Художник з гриму: Ольга Гарц.

У головних ролях: Ерік Абрамович, Сергій Дерев'янко, Петро Крилов, Зоряна Марченко, Віктор Сарайкін, Федір Гуринець, Наталія Бабенко, Дарія Соколюк, Олег Масленніков, Вадим Павленко, Володимир Захарченко, Валерія Рева, Фатіма Горбенко, Любов Тищенко, Дарія Трегубова, Тарас Цимбалюк, Олександр Абрамович, В'ячеслав Ніколенко, Алла Масленнікова.

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) – 1,79, частка аудиторії (shr%) — 6,31.

Трейлер

Бали
2395

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek