Рейтинг "Снято в Украине"

Серіали

Дільничний з ДВРЗ

Дільничний з ДВРЗ

2020

Країна: Україна

Іронічний детектив

24 серії

Показ: 4 лютого 2020 року, ICTV

Виробництво: Mamas Film Production

Дивитися серіал

Сергій Бондар раніше був опером відділення у центрі столиці, але після скандалу на службі йому довелося відмовитися від колишньої роботи. Бондар отримує нового напарника ледачкуватого Петра Дзюбу і намагається звикнути до тихого життя на околиці. Але виявляється, нудьгувати йому не доведеться. На ДВРЗ порядок встановлює кримінальна банда, яку "кришує" місцева поліція. Чесний поліцейський вирішує боротися з криміналом.

Знімальна група

Продюсери: Штейнгауз Анастасія, Ірина Храновська — продюсери ICTV, Ярослава Євтушенко — креативний, Алла Липовецька, Марина Квасова — генеральні, Тетяна Носенко — виконавчий. Режисери-постановники: Роман Бровко, Тарас Рибальченко. Сценаристи: Марк Лимаренко — головний автор, Артем Кобзан — автор сценарію. Оператор-постановник: Анатолій Хіміч. Режисер монтажу: Андрій Орлов. Звукорежисер: Артур Ренков. Художник-постановник: Іван Степаненко. Художник з костюмів: Ольга Єлишевич. Художник з гриму: Анастасія Кириленко.

У головних ролях: В'ячеслав Довженко, Віталій Іванченко, Ірина Авдєєнко, Тетяна Малкова, Світлана Штанько, Дмитро Сарансков, Володимир Гладкий.

Композитор: Василь Марущак. Саундтрек/пісня: гурт "Цвіт кульбаби" — "По барабану".

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) — 3,0, частка аудиторії (shr%) — 10,52.

Трейлер

Бали
4637

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek