Рейтинг "Снято в Украине"

Продюсери

Добреля Олег

Добреля Олег

Продюсер

Має більше 15 років досвіду роботи на телебаченні.

Закінчив Національний університет "Києво-Могилянська академія" за спеціальністю "Економічна теорія" та Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана за спеціальностями "Правознавство" та "Правове регулювання економіки".

На телеканалі "Україна" працював у відділу стратегічного планування, начальником відділу контенту. Із 2018 року  -  заступника директора з питань контенту і продюсером проектів, що знімаються на замовлення НЛО TV та Індиго TV.

Продюсер серіалів: "Громада",  "Дефективи", "Суперкопи", "Швидка", "СишишШоу" , "Паніка Вова" тощо.

Продюсер несеріальних проектів: "Оттак Мастак", "Без краватки", тревел-шоу "Чек-ін", "Роздовбаї", "Чистоплюї", "Відчайдухи" тощо. 

Фільми-учасники проекту "Знято в Україні": автор ідеї  - Громада (2019), продюсер, автор ідеї  - Паніка Вова (2019)

Бали
5631

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek