Рейтинг "Снято в Украине"

Серіали

Доктор Віра

Доктор Віра

2020

Країна: Україна

Мелодрама

40 серій

Показ: 16 березня 2020, 1 + 1

Виробництво: 1+1 Продакшн на замовлення телеканалу 1+1

Дивитися серіал

Події серіалу засновані на реальних історіях. Зник Андрій — чоловік Віри, а незнайома жінка представилась його справжньою дружиною. Сімейне життя Віри розбито вщент, їй самій доведеться виховувати маленьку доньку, доглядати хвору маму, але вона не втрачає оптимізму. Щоб забезпечити родину, їй доводиться відмовитися від написання дисертації та повернутися до лікарні кардіохірургом. Віра рятує людські життя на операційному столі, попри те, що у її власному — не все гаразд.

Знімальна група

Продюсери: Христина Шкабар, Вікторія Левченко — генеральний, Володимир Андріюк — виконавчий, Тетяна Шуліка — креативний. Режисер-постановник: Тарас Ткаченко. Сценаристи: Лариса Марцева, Ірина Чорна, Анастасія Харлампова, Людмила Русанова, Лариса Гродецька, Леся Волошин. Оператор-постановник: Олексій Назарук. Режисери монтажу: Генадій Аксютенко, Юлія Різник, Вадим Іщенко. Звукорежисери: Сергій Закатнов, Віктор Горбунов. Художник-постановник: Володимир Ольхов. Художник з костюмів: Ольга Кожина. Художник з гриму: Ганна Гарченко.

У головних ролях: Зоряна Марченко, Даніель Салем, Марк Дробот, Мирослава Філіпович, Дмитро Сарансков, Ірина Мак, Ольга Морозова, Анатоль Фон-Філандра, Лі Берлінська, Віктор Жданов, Максим Кузьменко.

Саундтрек/пісня: "Иди на жизнь" – Тіна Кароль.

Підсумки телеперегляду: (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) – 2,23, частка аудиторії (shr%) — 6,99.

Трейлер

Бали
2820

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek