Рейтинг "Снято в Украине"

Серіали

Громада

Громада

2019

Країна: Україна

Комедійна драма

30 серій

Показ: 11 листопада 2019, НЛО TV

Виробництво: Kunica Production Studio

Дивитися серіал

Розповідь йде про вперту ініціативну дівчину Алісу, яка повертається в українське містечко після навчання в Європі і привозить великий грант на перетворення занедбаного заводу в молодіжний культурний центр. За умовами гранту Аліса повинна співпрацювати з несвідомими представниками байдужою громадськості і чиновниками, у яких на цей грант особисті плани. Її абсолютна чесність, поєднана з невичерпним оптимізмом і вірою в порядність людей, стає головною рушійною силою змін навколо неї.

Знімальна група

Генеральні продюсери: Серж Куніцин, Іван Букрєєв. Креативні продюсери: Сергій Кулибишев, Владислав Байдун. Виконавчий продюсер  — Сергій Піддубний. Автор ідеї: Олег Добреля. Сценарісти: Сергій Кулибишев, Владислав Байдун. Редактор: Дмитро Шостак. Режисери-постановники: Сергій Кулибишев, Владислав Байдун. Оператор-постановник: Денис Блажиєвський. Режисер монтажу: Олександра Мамчур. Звукорежисер: Сергій Мущенко. Художник-постановник: Юрій Сірош. Художник з костюмів: Віталій Бірковський. Художник з гриму: Юлія Свиридова.

У головних ролях: Юлія Шугар, Павло Тупіков, Артур Логай, Антон Соловей, Венеді Роуз, Володимир Пітеров, Тетяна Юрікова, Кирило Ганін.

Саундтрек/пісня: музика з бібліотеки Universal Publishing Production Music.

Участь в фестивалях і конкурсах та нагороди: один із переможців конкурсу соціально значимого контенту про Україну PitchUA.

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) — 0,22, частка аудиторії (shr%) — 1,04.

Трейлер

Бали
1111

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek