Рейтинг "Снято в Украине"

TV Докуфільми

Ірина Білик. 5:0

Ірина Білик. 5:0

2020

Країна: Україна

Біографічний фільм

Показ: 25 квітня 2020, Інтер

Виробництво: Телеканал Інтер

Дивитися документальний фільм

Фільм присвячений подвійному ювілею співачки: Ірина народилася 50 років тому, з моменту першого виходу на сцену пройшло 30. У цьому фільмі глядачів знайомлять з раніше невідомими фактами з життя співачки.

Знімальна група

Генеральний продюсер: Ганна Безлюдна. Продюсер: Євгенія Толстякова. Головний редактор телеканалу Інтер: Антон Нікітін. Ведучий: Андрій Данилевич. Сценарист: Олена Єлагіна. Режисер-постановник: Олексій Лябах. Оператор-постановник: Андрій Маяков. Режисер монтажу:Андрій Кашутін. Комп"ютерна графіка: Інтер-дизайн. Звукорежисер: Андрій Федоров, Сергій Книжний. Художник-постановник: Олег Заровний. Художник з костюму: Оксана Лях. Художник з гриму: Ірина Красій, Анастасія Пахар, Марина Карачун.

Саундтрек/пісня: Universal Production Music. Фрагменти музичних творів, аудіозаписів, відеокліпів (інтернет і особистий архів Ірини Білик): фільм-концерт "Так просто" (1997), виступи Ірини Білик під час всеукраїнського туру "Нова" (1995), відеокліп на пісню Ірини Білик "Туфли" (2015), відеокліп на пісню Ірини Білик "Мне не жаль" (2000), відеокліп на пісню "Девочка" (2011), пісня "Эти тучи в голубом" (2015), відеокліп на пісню "Снег" (2004, 2011), відеокліп на пісню "Мама" у виконанні Гліба Оверчука (2008), відеокліп на пісню "Красная помада" (2019), відеокліп на пісню "О любви", "Любовь. Яд" (2004), концерт "Ирина Билык. 50" (2020).

Трейлер

Бали
2053

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek