Рейтинг "Снято в Украине"

Міні-серіали

Я тебе знайду

Я тебе знайду

2019

Країна: Україна

Детективна мелодрама

4 серії

Показ: 17 лютого 2019, телеканал "Україна"

Виробництво: Ivory Films на замовлення телеканала "Україна"

Дивитися серіал

Дві подруги після довгої розлуки випадково зустрічаються в кондитерській невеликого містечка. Життя однієї, Лілі — повна чаша. У неї є все, що потрібно для щастя: прекрасний будинок, люблячий чоловік, чудовий син і чарівна донька, яка всупереч прогнозам лікарів, всього кілька днів тому з'явилася на світ. У долі ж Вікторії далеко не все так радісно. Подруги домовляються знову побачитися. Але саме в цей вечір в будинку Лілі відбувається страшна пожежа, під час якої гине новонароджена дівчинка. Ліля не може оговтатися після страшної трагедії, але материнське серце підказує їй, що дочка не загинула. Та всі навколо вважають, що у неї через трагічну втрату затьмарився розум.

Знімальна група

Продюсери: Олег Рогожа, Ілларіон Павлюк, Володимир Рибась. Продюсери від каналу "Україна": Наталия Стрибук, Вікторія Корогод. Виконавчий продюсер: Армен Тер-Аванесов. Режисер-постановник: Сергій Толкушкін. Сценарист: Олександра Миронова. Оператор-постановник: Олександр Бойко. Режисер монтажа: Костянтин Разумнов. Звукорежисер: Олексій Лелюх. Художник-постановник: Вадим Шинкарьов. Художник з костюмів: Богуслава Гергель. Художник з гриму: Світлана Матвійчук. Композитор: Юрій Плавко.

У головних ролях: Ольга Олексій, Олександр Кобзар, Єлізавета Курбанмагомедова (Майська), Михайло Химич, Ксенія Мішина.

Підсумки телеперегляду за аудиторією 18-54 (+50) (за середньою часткою показу всіх серій): рейтинг (rat%) — 4,11, частка аудиторії (shr%) — 14,13.

Трейлер

Бали
973

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek