Рейтинг "Снято в Украине"

Міні-серіали

Її чоловіки

Її чоловіки

2019

Країна: Україна

Комедійна мелодрама

4 серії

Показ: 28 вересня 2019, Інтер

Виробництво: Фірма Будущее на замовлення телеканалу Інтер

Дивитися серіал

У головної героїні — дільничного лікаря Марини — не відбулася наукова медична кар'єра, і не склалося особисте життя. Мати-одиначка, яка виховує сина-підлітка, вже не мріє про заміжжя. Але одного разу в її житті з'являється одразу кілька чоловіків: вона знайомиться з одним з пацієнтів — колишньою рок-зіркою, колега сватає їй бізнесмена, який приїхав з-за кордону в пошуках нареченої, до того ж, на горизонті раптово з'являється колишній коханий, який кинув її вагітною. Перед Мариною встає непростий вибір. Ситуацію допомагає вирішити син, який сам обирає чоловіка для матері.

Знімальна група

Продюсер: Ольга Неверко. Режисер-постановник: Віктор Кустов. Сценарист: Кіра Худолєй. Оператор-постановник: Сергій Шевченко. Режисер монтажу: Павло Залєсов. Звукорежисер: Анатолій Ткачук. Художник-постановник: Володимир Євсіков. Художники з костюмів: Світлана Кустова, Марина Мігелик. Художники з гриму: Оксана Єрмоленко, Олена Афанасопуло.

В головних ролях українські та російські актори: Катерина Порубель, Ірина Мельник, Дмитро Сарансков, Єгор Рибаков, Сергій Фролов, Михайло Шамігулов, Микита Назаренко.

Композитор: Олександр Сошальський. Саундтрек/пісня: авторську пісню Олени Палашек "Благослови" виконує Роман Руссу (Глущенко).

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) – 1,39, частка аудиторії (shr%) — 5,91.

Трейлер

Бали
1244

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek