Рейтинг "Снято в Украине"

Серіали

Юрчишини

Юрчишини

2019

Країна: Україна

Жанр: комедія

18 серій

Показ: 9 квітня 2019, ICTV

Виробництво: Рога и Копыта

Дивитися серіал

Юрчишин — звичайна сім'я з незвичайними проблемами. Батько сімейства — Нік виходить з в'язниці. Він повертається додому і розуміє, що його син Ігор — поліцейський. Дочка Олена — дівчина з невдалою особистим життям і дитиною. Онук Тарік любить реп. Як складуться стосунки Ніка з сім'єю?

Знімальна група

Директор групи: Стас Сокіл. Генеральні продюсери: Олександр Богуцький, Олена Сахацька, Анастасія Штейнгауз, Іван Ясній, Олександра Лозинська. Креативний продюсер — Ірина Храновська. Виконавчий продюсер — Олег Кирилов. Режисер-постановник: Олександр Березань. Сценарист: Олексій Васильєв. Оператор-постановник: Олексій Калін. Режисери монтажу: Олена Платонова, Дмитро Турчин. Звукорежисер: Олексій Гладський. Художник-постановник: Олександра Кодій. Художник з костюмів: Марія Кодій. Художник з гриму: Ганна Лісовська.

У головних ролях: Георгій Делієв, Володимир Канівець, Валентина Вовченко, Святослав Жмурко, Катерина Варченко, Валерій Швець.

Композитор: Олександр Удовенко (Ray Band). Саундтрек/пісня: В сериалі використані пісні "Киев", автор — Марія Хмєльова (CoMaha), "Блатной" — автор Гарік Кричевський, Family — автор Ray Band.

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) — 2,24, частка аудиторії (shr%) — 10,73.

Трейлер

Бали
1504

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek