Рейтинг "Снято в Украине"

Серіали

Карпатський рейнджер

Карпатський рейнджер

2020

Країна: Україна

Детектив

24 серії

Показ: 24 лютого 2020, 2 + 2

Виробництво: ТЕТ Продакшн на замовлення телеканалу 2 + 2

Дивитися серіал

Чесний та принциповий штаб-сержант канадської кінної поліції українського походження Пол Гордійчак прибуває до Західної України. Він має працювати інструктором програми "Український шериф". Несподівана загибель колеги змушує Пола не просто залишитися на історичній Батьківщині після закінчення контракту, а стати дільничним карпатського містечка Нагура, аби знайти вбивцю. І вже скоро канадець розуміє, що мальовниче прикордонне містечко є справжнім осередком злочинності. Тут процвітає незаконна вирубка лісів, контрабанда, нелегальна міграція, а злочинці залишаються без покарання.

Знімальна група

Керівник проекту: Максим Кривицький. Продюсери: Оксана Янко-Коваленко, Дмитро Сафановський, Вадим Червяков. Режисер-постановник: Сергій Крутін. Сценаристи: Андрій Бабік, Артем Вакалюк, Андрій Маслюк, Андрій Забіяка, Олексій Комаровський, Ірина Чорна, Марта Мольфар. Оператор-постановник: Олександр Кришталович. Режисер монтажу: Сергій Шалигін, Сергій Левін. Звукорежисер: Сергій Кушніров. Художник-постановник: Віктор Кулешов. Художник з костюмів: Тетяна  Зубарева, Марыя Богатько. Художник з гриму: Ганна  Грабко. Композитор: Максим Корнилюк.

У головних ролях: Артемій Єгоров, Дмитро Сова, Дарія Єгоркіна, Дарія Плахтій, Остап Ступка, Валерій Астахов, Костянтин Корецький, Олексій Смолка, Олег Волощенко, Анатолій Зіновенко, Олена Дудич, Євген Рачок.

Кошторис: У вересні 2018 року проєкт став одним із переможців патріотичного пітчингу Мінкульту., Загальний кошторис телесеріалу склав 35,0 млн грн, а держава профінансувала 17,6 млн грн (50 %).

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) – 1,52, частка аудиторії (shr%) — 4,7.

Трейлер

Бали
3028

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek