Рейтинг "Снято в Украине"

TV Докуфільми

Код нації

Код нації

Увійшов в топ-5 експертного голосування рейтингу "Знято в Україні" 2016-2018, ТВ Документальні фільми

2014

Країна: Україна

Показ: 3 листопада 2014

Виробництво: телеканал "Україна"

Дивитися фільм

Дослідницький проект "Код нації" демонструють, що саме дозволяє українцям проносити національну ідентичність через століття. Де закладені таємні алгоритми, які відроджують головні історичні особливості української нації?

Іларіон Павлюк, автор документального проекту "Код нації": "У нашому фільмі ми шукали і знайшли унікальний ключ для того, щоб розкрити таємницю українців — таємницю того, що саме робить нас народом зараз, і дозволяло тисячоліттями переживати негаразди, які стирали з карт цілі країни. ми хочемо не просто розповісти українцям, чому саме ми відрізняємося від інших націй, в чому наша унікальність і що визначає нашу ментальність, але і розповімо, де саме прошитий таємничий алгоритм, який робить нас усіх українцями. і цей алгоритм ми умовно і назвали "кодом нації".

В основі фільму лежать найвідоміші психологічні експерименти.

Знімальна група

Продюсери: Олег Рогожа, Іларіон Павлюк. Режисер: Іларіон Павлюк. Сценарист: Іларіон Павлюк. Оператор: Віктор Черкасов. Художник-постановник: Костянтин Міхно. Художник по гриму: Світлана Музика. Графіка: Ольга Борькина. Композитор: Сергій Могилевський.

Бали
794

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek