Рейтинг "Снято в Украине"

Серіали

На твоєму боці

На твоєму боці

2019

Країна: Україна

Кримінальна мелодрама

24 серії

Виробництво: АРТ-територія на замовлення телеканала "Україна"

Показ: 21 жовтня 2019, телеканал "Україна"

Дивитися серіал

У центрі сюжету історія Анастасії Стрілецької — молодої лікарки-нейрохірурга, яка випадково стає "небезпечним свідком" навмисного вбивства. Вона працює в одній із кращих київських клінік. Одного разу Настя виїжджає на ДТП, в якому нібито постраждав один з клієнтів клініки. Але замість ДТП "швидка" привозить їх на склади фармацевтичної фабрики, де Настя стає "небезпечним свідком" навмисного вбивства. Щоб залишитися живою дівчині потрібно буде виконати прохання бандитів і повністю змінитися.

Серіал знято за турецьким форматом каналу D "Ціна пристрасті".

Знімальна група

Продюсери від каналу "Україна": Наталя Стрибук, Вікторія Корогод. Продюсери: Ігор Волков, Сергій Баранов. Креативний продюсер: Сергій Кравець. Головний режисер: Олександр Кирієнко. Режисери-постановники: Андрій Черних, Катерина Некрасова, Ольга Золотарьова. Сценаристи: Лана Куйбіна, Анастасія Лещинська, Діляра Шкурко, Оксана Савченко. Оператори-постановники: Дмитро Баженов, Роман Грушевий, Павло Небера, Сергій Никифоров. Художник-постановник: Дмитро Баран. Художник з костюмів: Ірина Тюлькіна. Художник з гриму: Аліна Майструк.

У головних ролях: Дана Абизова, Дмитро Ратомський, Сергій Калантай, Сергій Радченко, Федір Гуринець, Євгенія Муц, Ірина Мельник, Ігор Рубашкін, Вікторія Чепурна, Сергій Деньга та інші.

Музика до серіалу: Олександр Чорний. Автор пісень (музика і текст): Ігор Волков.
Пісня до серілалу (виконує Ольга Лукачева). Саундтрек I'm Alone (виконують Ольга Лукачева і Ігор Волков).

Підсумки телеперегляду за аудиторією 18-54 (+50) (за середньою часткою показу всіх серій): рейтинг (rat%) – 3,52, частка аудиторії (shr%) — 12,31.

Трейлер

Бали
5638

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek