Рейтинг "Снято в Украине"

Продюсери

Корогод Вікторія

Корогод Вікторія

Продюсер.

Керівниця каналу "Україна".

Закінчила Київський національний університет ім. Шевченко, економічний факультет, спеціальність "Фінанси та облік". Міжнародний інститут менеджменту, спеціалізована програма PMD з фінансів і еккаунтингу. The Chartered Institute of Management Accountants (CIMA).

Працювала фінансовим директором на інших українських телеканалах.

До команди каналу "Україна" приєдналася в 2012 році, зайнявши посаду фінансового директора. З 2014 року — операційний директор каналу "Україна". У лютому 2017 року очолила канал "Україна".

Фільми і серіали: Останній день війни, Зречення, Відважні, Наша доктор (2020), Маркус, Чужа, Годинник із зозулею, Таємниці, Серце матері, Сім'я на рік, Невипадкові зустрічі, На твоєму боці, Квочка, Моя ідеальна мама, Ялинка на мільйон, Дорога додому, Діда Мороза не буває, Виходьте без дзвінка-2, Підкидьок, Солона карамель, Таємне кохання (2019), Подорож до центру душі, Помилковий лист, Замкнене коло (2018), Курка, Коли мене полюбиш ти (2017).

Серіали та tv-фільми — учасники рейтингу (2019-2020): Відважні (2020), Маркус, Сім'я на рік, На твоєму боці, Підкидьок, Солона карамель, Таємне кохання, Сонячний листопад (2019).

Бали
556

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek