Рейтинг "Снято в Украине"

Серіали

Королі палат

Королі палат

2019

Країна: Україна

Комедія

20 серій

Показ: 28 жовтня 2019, ТЕТ

Виробництво: 1+1 Продакшн на замовлення телеканалу ТЕТ

Дивитися серіал

Смішний та правдивий скетчком про лікарів та пацієнтів. У центрі сюжету два брати-лікарі, яких життя розвело по різних соціальних класах. Тарас Шуйко — інтелігентний, симпатичний, працює педіатром у бюджетній міській поліклініці. Єгор Шуйко — впевнений у собі гедоніст, працює пластичним хірургом у платному крилі, яке розташоване в тій же поліклініці. Він душа компанії і улюбленець жінок. Сюжет побудований на взаєминах двох братів і комічних ситуаціях, які стаються у поліклініці.

Знімальна група

Продюсери: Христина Шкабер, Роман Лукін, Вікторія Левченко, Олександр Ткаченко. Креативний продюсер -  Дмитро Сав'яненко. Виконавчий продюсер: Володимир Андріюк. Режисери-постановники: Олексій Єсаков, Антоніо Лукіч. Автор ідеї: Дмитро Сав'яненко. Сценаристи: Дмитро Сав'яненко, Лєвон Назінян, Олексій Ральников, Слава Юшков, Андрій Кукса, Олег Сьомін, Олександр Гелюх. Оператор-постановник: Максим Шкрид. Режисер монтажу: Юлія Різник. Звукорежисер: Віктор Горбунов. Художник-постановник: Андрій Барилко. Художник з костюмів: Ольга Кожина. Художник з гриму: Ганна Гарченко.

У головних ролях: Володимир Ращук, Юрій Дяк, Ольга Жуковцова-Кияшко, Дмитро Сав'яненко, В'ячеслав Василюк.

Продаж за кордон (показ чи адаптація), разміщення на стримінгових платформах: megogo.net,  youtube.com,  1plus1.video.

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) – 0,71 частка аудиторії (shr%) — 2,42.

Трейлер

Бали
811

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek