Рейтинг "Снято в Украине"

Серіали

Кріпосна

Кріпосна

2019

Країна: Україна

Мелодрама

1 сезон — 24 серії, 2 сезон — 24 серії

Показ: 1 сезон — 25 лютого 2019, 2 сезон — 2 вересня 2019, СТБ

Виробництво: StarLight Films, FILM.UA

Дивитися серіал

Кріпачка Катерина Вербицька — власність ніжинського поміщика Червінського. Однак дівчина зовсім не схожа на селянку. В неї бездоганні манери, вона вивчила кілька іноземних мов, грає на фортепіано пише картини. Усе тому, що так її виховала хрещена мама — дружина Червінського.

Дівчина закохана у дворянина Олексія Косача. Але Червінський украй незадоволений і забороняє їй навіть думати про красивого чоловіка. Виборюючи право на свою любов та свободу, кріпачці доведеться пережити смерть близьких, не втратити себе в паніці народного повстання, тікати від небезпечного маніяка, оберігати свою честь.

Знімальна група

Генеральні продюсери: Максим Литвинов, Віктор Мирський. Креативний продюсер: Тала Пристаєцька. Виконавчі продюсери Андрій Різванюк, Наталія Нікіфорова.

Режисери-постановники: Фелікс Герчиков (російський режисер, який жив в дестве в Тель-Авіві (його сім'я емігрувала до Ізраїлю з СРСР в 1980-х), його дебютний фільм називався "Діти СРСР"), Максим Литвинов. Сценаристи: Тала Пристаєцька, Ольга Кржечевська, Валентина Шевяхова. Оператори-постановники: Сергій Ревуцький, Олексій Ламах. Режисери монтажу: Олександр Мельниченко, Дмитро Станєв, Олександр Гуменюк, Сергій Шалигін, Назім Кадрі-Заде. Звукорежисер: Володимир Яцура. Художники-постановники: Олександр Батєнєв, Олеся Трофименко. Художники з костюмів: Дмитро Курята, Антоніна Белінська, Дарія Поштенко. Художник з гриму: Ліліанна Хома.

У головних ролях: Катерина Ковальчук (актриса народилася в республіці Комі (РФ) в сім'ї з українським корінням, дебютувала в Голлівуді в головній ролі короткометражки "Рядовий",отримала візу талантів США і буде зніматися в голлівудському фільм), Олексій Яровенко, Станіслав Боклан, Ольга Сумська, Марк Дробот, Олеся Жураківська, Ганна Сагайдачна, Наталка Денисенко, Ксенія Мішина, Сергій Озіряний, Сергій Деньга, Михаил Гаврилов  (російський актор, який багато знімається в українських серіалах (Мій милий знайда, Два серця, Укус вовчиці, Повернення, Віражі долі та ін),

Композитор: Микита Моiсеєв. Саундтрек/пісня: "Мовчати" — офіційний саундтрек у виконанні Віри Кекелія. Автор тексту та композитор — Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін).

Участь в фестивалях і конкурсах та нагороди: травень 2019 — промо "Кріпосної" вийшло у фінал світового конкурсу PromaxBDA в номінації Dramatic Program Campaign разом зі світовими хітами "Розповідь служниці" (Globoplay, телеканал HULU), "Геній" (National Geographic), "Золоте життя" (HBO Europe) та ін.

Ukrainian Design: The Very besy of — 2019. Best of TV Program/Film Promo — Campaign. Best of Title Design & Motion Graphics of Film/Series.

Продаж за кордон (показ чи адаптація), разміщення на стримінгових платформах: Першою із зарубіжних країн "Кріпосну" побачила Польща — влітку минулого року серіал вийшов на телеканалі TVP1 під назвою Zniewolona. Польські телеглядачі назвали "Кріпосну" української "Грою престолів". Два сезони  йшли на TVP1 з рекордними показниками, серіал став у Польщі кращим серіалом місяця, а TVP1 очолив топ рейтингів.

Крім Польщі, серіал вже побачили в Литві, Казахстані, Росії і Білорусі. Права на показ продані в Японію (A.K Company), Чехію (Prima TV), Угорщину, Словаччину, Болгарію (BNT), Латвію, Естонію, Грузію, на території Латинської Америки і в країни колишньої Югославії — Чорногорію, Сербію, Боснію та Герцеговину, Македонію, Словенію, та Хорватію. Цього літа серіал побачить Іспанія — серіал став першою українською багатосерійної драмою, яку придбав іспанський телеканал, прем'єра відбудеться на каналі Divinity.

"Кріпосну" розміщено на найпопулярнішому VOD-сервісі Amazon Prime й доступна глядачам Північної Америки.

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): 1 сезон  -  рейтинг (rat%) – 4,76, частка аудиторії (shr%) — 15,81 (1 сезон), 2 сезон  -  рейтинг (rat%) — 5,27, частка аудиторії (shr%) — 18,44.

За результатами теледивлення "Кріпосна" стала лідером серед усіх телеканалів і кращим продуктом в історії СТБ. Протягом двох сезонів серіал щодня очолював топ-20 кращих телепрограм, відрив від найближчого конкурента склав більше 50%. Серіал подивилися понад 22,6 млн. глядачів (70% жителів країни).

Фінальна серія першого сезону пройшла з рекордними для серіалів СТБ цифрами: рейтинг — 6,67, частка — 20,68 (18-54, 50+). Пікова частка на останній серії — 23,82. Фінальна серія першого сезону очолила топ праймових серіалів весни українських телеканалів 2016-2019.

Другий сезон пройшов з часткою на 17% вищою за частку першого (18,5 по аудиторії 18-54). Кожну серію другого сезону в середньому дивилися понад 2,7 млн ​​осіб. Фінальний епізод другого сезону зібрав рекордні цифри: частка — 22,6, рейтинг — 6,0, а на піковому моменті частка телеперегляду склала 26,3 (аудиторія 18-54, міста 50+).

"Кріпосна" посіла перші 9 позицій в топ-10 кращих телепродуктів осені-2019, а також 15 позицій у топ-20 найрейтинговіших продуктів осені-2019.

Трейлер

Бали
8310

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek