Рейтинг "Снято в Украине"

TV Докуфільми

Люди Перемоги. Наша справа права!

Люди Перемоги. Наша справа права!

2019

Країна: Україна

Історичний фільм

Показ: 9 травня 2019, Інтер.

Виробництво: Телеканал Інтер

Дивитися документальний фільм

Героями документального проекту стали ветерани, чиї історії увійшли до четвертого тому книги-фотоальбому "Люди Перемоги", який побачив світ напередодні 9 Мая 2019 року. Творча команда проекту не тільки записала інтерв'ю з ветеранами, а й побувала в місцях, де вони воювали: в фортеці Глогау, в Познанської цитаделі, на Імперському мосту в Відні і у Рейхстагу в Берліні. Адже багато героїв в складі різних фронтів звільняли Європу: Польщу, Угорщину, Чехословаччину, йшли на Берлін.

Знімальна група

Генеральний продюсер: Ганна Безлюдна. Продюсер: Євгенія Толстякова. Головний редактор телеканалу Інтер: Антон Нікітін. Сценарист: Ян Іванішин. Режисер-постановник: Олена Легейда. Оператори-постановники: Владислав Дегтяр, Роман Чумак. Режисер монтажу: Тимофій Виговський.

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) — 0,98, частка аудиторії (shr%) — 6,06.

Трейлер

Бали
318

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek