Рейтинг "Снято в Украине"

Серіали

Ментівські війни. Харків — 2

Ментівські війни. Харків — 2

2019

Країна: Україна

Кримінальна драма

32 серії

Показ: 19 серпня 2019, 2 + 2

Виробництво: 1 + 1 Продакшн на замовлення телеканалу 2 + 2

Дивитися серіал

Продовження гостросюжетного серіалу про боротьбу принципових оперів проти криміналу у рідному міста, в яке долучені не лише досвідчені злочинці, але й "перевертні у погонах". За сюжетом, керівника карного розшуку Андрія Гордієнка переводять в якості звичайного опера у районне відділення, де його зустрічають з ворожістю і недовірою. Але його це не хвилює, він береться за серію розслідувань і разом з колишніми підлеглими Богданом Харченком та Дмитром Вороновим, намагається помститись ворогам, викриваючи злочинність у лавах чиновників-корупціонерів.

Знімальна група

Продюсери: Максим Кривицький, Олеся Пазенко, Оксана Янко-Коваленко. Креативний продюсер: Лариса Марцева. Виконавчий продюсер: Володимир Андріюк. Режисер-постановник: Валеріан Рожко. Автор ідеї: Максим Єсаулов. Сценаристи: Євген Васильченко, Марія Сидорчук. Оператор-постановник: Марина Ляпіна. Режисер монтажу: Юлія Різник.Звукорежисери: Євген Смірнов, Ігор Старченко. Художник-постановник: Володимир Клим. Художник з костюмів: Ольга Кожина. Художник з гриму: Яніна Березуцька.

У головних ролях: Артем Позняк, Богдан Юсипчук, Сергій Лістунов, Таніта Малкова (Тетяна Ожелевська), Анастасія Рула, Ірина Гулей.

Підсумки телеперегляду: (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) – 2,17, частка аудиторії (shr%) — 6,9.

Трейлер

Бали
1237

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek