Рейтинг "Снято в Украине"

Документальні фільми

Міф

Міф

2018

Країна: Україна.

Виробництво: МПЦ "Фор-Пост", NGO "Tribu Verde", Ukrainian State Film Agency.

Синопсис: "МІФ" — новий фільм авторів стрічки Добровольці Божої Чоти — Леоніда Кантера та Івана Яснія — розповідає історію життя та загибелі Василя Сліпака — оперного співака зі світовим ім"ям та унікальним голосом. Фільм вийде на екрани кінотеатрів у січні 2018 року. Василь народився у Львові, але завдяки унікальному голосу вигравав конкурс за конкурсом і, зрештою, переїхав до Франції, де прожив 19 років. Там він мав усе, що ми звикли називати "щастям": ім'я, успішну кар'єру на світових оперних сценах, вірних друзів і кохання. Він брав активну участь у Революції Гідності, очоливши демонстрації у Франції, а згодом долучився й до волонтерського руху, допомагаючи Україні. Здавалося б, робив більш ніж достатньо, як для людини творчої професії. Але Василь вирішив залишити сцену та кар'єру в Європі й стати до лав добровольців, коли в його рідну країну прийшла війна. Під час виконання бойової задачі Василь "МІФ" Сліпак загинув від кулі снайпера.

Знімальна група: Продюсери — Леонід Кантер, Катерина Мізіна. Режисери — Леонід Кантер, Іван Ясній. Сценаристи — Леонід Кантер, Іван Ясній, Олена Мішина. Оператори — Іван Ясній, Володимир Людкевич, Андрій Коваль, Сергій Князєв. Композитор — Євген Гальперін.

Прем'єра: 8 лютого 2018 р. (в Україні).

Бюджет: 1,58 млн грн (частина Держкіно — 620 тис. грн).

Результати прокату: 626 тис. грн.

Нагороди та участь у кінофестивалях: Фестиваль Figueira Film Art Festivalу, Португалія (2018): перша премія серед документальних стрічок. ІІІ Рівненського міжнародного кінофестивалю "Місто Мрії", Україна (2018): гран-прі. Третій кінофестиваль "Ukraїna!", Польша (2018): переможець. Другий світовий кінофестиваль Lifft India Filmotsav, Індія (2018): кращий документальний фільм. III Канівський кінофестиваль, Україна (2018): Переможцем у номінації "Найкращий документальний фільм".

Трейлер

Бали
1684

Рейтинг "Знято в Україні" — частина великого проекту про українські фільми та фахівців, які їх створюють.

Проект запустив сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Групою Україна".

Перший рейтинг ми зробили на початку 2016 року, коли українська кіноіндустрія починала жити за новими правилами гри.

Які реформи уже дали позитивні результати, що не спрацювало, а які зміни досі доводиться відстоювати реформаторам теле- і кіноринку? Про це на сторінці проекту.

btn

У новому рейтингу ми зібрали українські фільми та серіали 2016-2018 років і професіоналів, які їх створювали.

Загалом 20 номінацій!

ПЕРЕМОЖЦІ РЕЙТИНГУ: вибір журі

Умови конкурсу

Переможцями стануть кіно- та телефільми, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Голосування триватиме до 24 лютого 2019 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси.

Хто бере участь?

Фільми та серіали: 6 номінацій

 Повнометражні ігрові фільми, які були зняті у 2016-2018 рр. і вийшли у прокат або були показані на фестивалях у цей період.

Анімаційні фільми, які були зняті у 2016-2018 рр. і вийшли у прокат або були показані на фестивалях у цей період.

Повнометражні документальні фільми, які були зняті у 2016-2018 рр. і вийшли у прокат або були показані на фестивалях у цей період.

Серіали, які були зняті у 2016-2018 рр., показані в ефірі телеканалів та рекомендовані ними для участі в рейтингу.

Скріптед-реаліті, які були зняті у 2016-2018 рр., показані в ефірі телеканалів та рекомендовані ними для участі в рейтингу.

TV Докуфільми та докудрами, які були зняті у 2016-2018 рр., показані в ефірі телеканалів та рекомендовані ними для участі в рейтингу.

Українські кінематографісти , які брали участь у зйомках цих фільмів і серіалів: 11 номінацій

Продюсери. Режисери-постановники. Сценаристи. Оператори-постановники. Режисери монтажу. Звукорежисери. Актори. Художники-постановники. Художники з костюмів. Художники з гриму. Композитори.

Голосування великого журі

Одночасно з онлайн-голосуванням користувачів delo.ua відбувається оцінювання фільмів та серіалів великим журі. До нього увійшли 50 кіноекспертів (організатори інофестивалів, ініціатори кінопроектів, кіножурналісти і кінокритики, кінопрокатники) та opinion leaders.

Вони оцінюватимуть учасників і визначать топ-5 кінематографістів у кожній із категорій.

Нагородження переможців відбудеться на початку березня.

Керівник проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek