Рейтинг "Снято в Украине"

Міні-серіали

Не відпускай

Не відпускай

2020

Країна: Україна

Мелодрама

8 серій

Показ: 1+1 з 15 грудня 2018 (или название платформы, дата)

Виробництво: Гуд Медіа на замовлення телеканалу 1 + 1

Дивитися серіал

Макс та Рита закохані один в одного. Вони вирушають на поїхати до моря. Маргарита бере з собою 6-річного брата. Але стається нещасний випадок — хлопчик зірвався зі скелі та назавжди отримав інвалідність. Батько Рити помирає від інфаркту, а мама погрожує покинути її, якщо донька зустрічатиметься з Максом, оскільки вважає, що він штовхнув Вітю зі скелі. В цей час до містечка повертається Ігор — успішний бізнесмен. Його мета — завоювати Риту. Виникає любовний трикутник.

Знімальна група

Продюсери: Юлія Кушер, Василь Жеребило, генеральний — Тимур Міндіч. Режисер-постановник: Кирило Капіца. Сценарист: Кіра Худолей. Оператор-постановник: В'ячеслав Раковський. Режисер монтажу: Тарас Новак. Звукорежисер: Сергій Могилевський. Художник-постановник: Юрій Саблін. Художник з костюмів: Ольга Єльшевич. Художник з гриму: Олена Клещьова.

У головних ролях: Матвій Зубалевич, Євгенія Нохріна, Ксенія Мішина, Артем Алексєєв, Валентин Томусяк, Микола Боклан, Валентина Пугачова, Іван Залуський, Сергій Дзялік, Анна Саліванчук.

Композитор: Сергій Могилевський. Саундтрек/пісня: "Не відпускай" — автор-виконавець Роман Дуда.

Підсумки телеперегляду: (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) – 3,0, частка аудиторії (shr%) — 9,87.

Трейлер

Бали
1330

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek