Рейтинг "Снято в Украине"

Серіали

Не жіноча робота

Не жіноча робота

2019

Країна: Україна

Детективна мелодрама

20 серій

Показ: 15 квітня 2019, Інтер

Виробництво: Армада Филмз на замовлення телеканалу Інтер

Дивитися серіал

Головна героїня — слідчий столичної прокуратури з особливо важливих справ Світлана Ігорева звикла до складнощів професії: до страшних картин на місці злочину, спілкуванню зі специфічним контингентом та іншим подібним обставинам. Тільки ось через роботу у неї зовсім не залишається часу на сім'ю і особисте життя. Вона розлучена, в неї непрості відносини з сином-підлітком, але коли важко захворіла мама, головна героїня кидає все і їде до неї в село. Навіть довелося через це посваритися з начальником і звільнитися зі служби.

Знімальна група

Продюсери: Валентин Опалєв. Виконавчий продюсер: Павло Карван. Режисер-постановник: Валерій Ібрагімов. Сценарист: Андрій Рум"янцев. Оператор-постановник: Артем Козирєв. Режисер монтажу: Василь Білик. Комп"ютерна графіка: Тетяна Соколова. Звукорежисер: Олександр Ніколаєнко. Художник-постановник: Олександр Уколов. Художник з костюмів: Ольга Кожина. Художник з гриму: Ірина Бойцова.

У головних ролях українські та російські актори: Альона Коломіна, Антон Батиров, Андрій Ісаєнко, Олексій Зубков, Михайло Шамігулов, Костянтин Войтенко, Галина Корнєєва, Олена Колесниченко, Ніна Касторф, Тетяна Шеліга, Дамір Сухов, Станіслав Щокін, Сергій Власенко, В'ячеслав Василюк, Микола Бутковський, Євген Олійник, Володимир Ямненко, Сергій Деньга, Заза Чантурія, Валерій Пасічник, Юрій Шульган.

Саундтрек/пісня: De Wolf Productin Music Library з дозволу ООО De Wolf Productin Music East Europe Ltd. та De Wolf Ltd., London, UK.

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) – 1,78, частка аудиторії (shr%) — 7,84.

Трейлер

Бали
985

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek