Рейтинг "Снято в Украине"

TV Анімаційні фільми

Небезпечна зона

Небезпечна зона

2019

Країна: Україна

Комедія

8 серій

Показ: 6 жовтня 2019, НЛО TV

Виробництво: Студія Мамахохотала на замовлення ТРК Україна

Дивитися серіал

Дія серіалу відбувається у містечку Крилів. В ньому знаходиться звалище радіаційних відходів. Влада евакуювала жителів і обнесли місце катастрофи парканом. Згодом всі звірі, які залишилися в зоні, еволюціонували і створили соціум. Разом з ними в небезпечній зоні залишилася лише родина Карпенків. Вони намагаються жити звичайним пересічним життям, хоча у соціумі антропоморфних тварин це не так вже й просто.

Знімальна група

Автори ідеї: Степан Олійник Артур Губка. Продюсери: Іван Букрєєв, Роман Грищук, Григорій Шевченко, Іван Мелашенко. Виконавчий продюсер: Андрій Піскарьов. Менеджери проєкту: Катерина Мариничева. Анатолій Колесніков. Головні художники: Ірина Шитова Марія Гацоєва Єлизавета Махно. Художники: Світлана Безпалова, Олексій Самолюк, Олександра Білошицька, Владислав Шапронь,  Анна Благодарна. Аніматори: Андрій Піскарьов, Тетяна Божко, Марія Слюсар, Олександра Любарська, Софія Чокан, Дарця Ребенкова, Анатолій Марченко. Сторібордисти: Кристина Сингаєвська, Олексій Самолюк, Устінія Шликова. Сценаристи: Степан Олійник, Артур Губка, Сергій Хачко, Денис Голишев. Редактор: Дмитро Шостак. Звукорежисер: Михайло Карпань. Композитор: Сергій Юров.

Ролі озвучували: Толік — Євген Малуха, Оля — Олена Узлюк, Андрій — Андрій Кукса, Іра — Ірина Хоменко, Мирон — Радмір Мухтаров, Черепах — Віталій Ізмалков, Зорян — Борис Георгієвський, Захар — Михайло Карпань, Зоя Петрівна — Марта Мольфар.

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): перший показ прем"єрного сезону: 0,7%, другий показ: 1,2%.

Трейлер

Бали
5971

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek