Рейтинг "Снято в Украине"

TV Докуфільми

Новоросія. Ціна проекту

Новоросія. Ціна проекту

Увійшов у топ-5 експертного голосування рейтингу "Знято в Україні" 2016-2018, TV: Докуфильмы\Докудрами

2016

Виробництво: ICTV

Показ: на телеканалі ICTV

Дивитися фільм 

Масові зіткнення в центрі Одеси і пожежа в Будинку профспілок 2 травня 2014 року сколихнули всю Україну. Ця трагедія призвела до ескалації збройного конфлікту на Південному Сході країни і дала можливість Росії масово залучити своїх добровольців для участі в боях на Донбасі. Але навіть кілька років по тому зрозуміло — фінальна крапка в цій історії ще не поставлена. 2 травня, в річницю подій в Одесі, телеканал ICTV представив документальний фільм "Новоросія. Ціна проекту ". Стрічка про те, як втілювався в життя план поділу України і яка ціна була заплачена за проект "Новоросія".

Знімальна група. Продюсер: Михайло Павлов. Автори сценарію: Михайло Павлов, Марія Коритова. Режисер монтажу: Віталій Харитоненко. Звукорежисер: Валерій Голуб. Композитор: Віктор Крисько. Диктор: Віктор Варницька. Відео дизайн: Ігор Павлов, Костянтин Рудніченко.

Підсумки телеперегляду за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) — 2, 9, частка аудиторії (shr%) — 10,1

Трейлер

Бали
341

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek