Рейтинг "Снято в Украине"

Міні-серіали

Перевірка на міцність

Перевірка на міцність

2019

Країна: Україна

Детектив

4 серії

Показ: 27 травня 2019, ICTV

Виробництво: PRO TV

Дивитися серіал

Команда Вадима Суворова займається перевіркою служб безпеки. Роблять вони це досить оригінальним методом, наприклад, самі грабують банк. Потім награбоване, звичайно, повертають і показують, де слабкі місця в охороні. Всім членам команди надходить пропозиція від таємничого "незнайомця". Вони вправно грабують інкасаторську машину. Їм подякували, заплатили, забрали "награбоване". Але це була "підстава". Тепер їм належить знайти справжніх бандитів, постійно рятуючись від поліції, що йде їхнім слідом.

Знімальна група

Директор групи: Вікторія Потапенко. Продюсери: Віктор Приходько, Артем Приходько. Режисер-постановник: Сергій Терещук. Сценарист: Артем Приходько. Оператор-постановник: Матвій Шульгін. Режисер монтажу: Михайло Гук. Звукорежисер: Дмитро Горпинич. Художник-постановник: Анна Молодиченко. Художник з костюмів: Тетяна Лаврова. Художник з гриму: Дана Харатін. Композитори: Павло Крахмальов, Ігор Мельничук.

У головних ролях: Дмитро Сарансков, Ілля Денискін, Вахтанг Берідзе, Олексій Агеєв, Дмитро Суржиков.

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) — 3,07, частка аудиторії (shr%) — 11,45.

Трейлер

Бали
753

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek