Рейтинг "Снято в Украине"

Серіали

Пес — 5

Пес — 5

2019

Країна: Україна

Іронічний детектив

5 сезон, 8 серій

Показ: 15 жовтня 2019, ICTV

Виробництво: PRO-TV

Дивитися серіал

Продовження телесеріалу "Пес" про те, як незвичайному тандемі — колишній детектив і його чотириногий друг розкривають найскладніші справи.

Знімальна група

Продюсери: Олександр Богуцький, Віктор Приходько, Артем Приходько — генеральний, креативний, Дмитро Власенков — виконавчий продюсер. Режисери-постановники: Микола Каптан, Дмитро Магонов. Сценаристи: Віктор Приходько, Артем Кобзан. Оператори-постановники: Григорій Булкот, Антон Тимченко, Костянтин Чумаков. Режисери монтажу: Михайло Гук, Віталій Ващенко. Звукорежисер: Сергій Костюченко. Художник-постановники: Владислав Денисов, Васса Багаліка. Художник з костюмів: Олена Кожуховська. Художники з гриму: Дана Харатін, Тетяна Маркова.

У головних ролях: Микита Панфілов, Андрій Самінін, Ольга Олексій, Михайло Жонін, Борис Георгієвський, Денис Роднянський.

Композитори: Павло Крахмальов, Ігор Мельничук. Саундтрек/пісня: офіційний саунд-трек — Павло Крахмальов, Ігор Мельничук ("Брати Гадюкіни").

Продаж за кордон (показ або адаптація), разміщення на стрімінгових платформах: Amazon; телеканал "НТВ" (Росія).

Підсумки телеперегляду: (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) — 4,5, частка аудиторії (shr%) — 15,89.

Трейлер

Бали
7303

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek