Рейтинг "Снято в Украине"

Міні-серіали

Підкидьок

Підкидьок

2019

Країна: Україна

Мелодрама

4 серії

Показ: 22 вересня 2019,телеканал "Україна"

Виробництво: Mamas Film Production на замовлення телеканала "Україна"

Дивитися серіал

Столичний хірург-травматолог Андрій Додін нікому не дозволяє порушувати звичний уклад його усталеного життя. Навіть для красуні-нареченої Рити не зроблено жодних винятків. Вона повинна вивчити, з якої чашки Андрій п'є каву і в якому порядку розставлені пам'ятні сови у нього на полиці.

Додіну трохи за 50, але він чудово виглядає і не збирається старіти. Несподівано, як справжній підкидьок, в його розмірене життя вривається маленька дівчинка Аля і перевертає все з ніг на голову. 

Знімальна група

Продюсери: Наталя Стрибук, Вікторія Корогод, Алла Липовецька, Марина Квасова. Режисер-постановник: Дмитро Матов. Сценаристи: Наталія Койнова, Євгенія Савіченко. Оператор-постановник: Сергій Рябець. Режисер монтажу: Олександр Одуванчиков. Звукорежисер: Єгор Іродов. Художник-постановник: Дмитро Жмурко. Художник з гриму: Маргарита Мойсеєнко. Композитор: Марія Хмельова, Кирило Бородін.

В головних ролях: Сергій Деньга, Єфросинія Мельник, Ксенія Мішина, Олеся Власова, Данило Мірешкін, Шорена Шонія, Людмила Загорська, Ігор Портянко, Алла Соколова.

Підсумки телеперегляду за аудиторією 18-54 (+50) (за середньою часткою показу всіх серій): рейтинг (rat%)3,85. частка аудиторії (shr%)14,46.

Трейлер

Бали
4728

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek