Рейтинг "Снято в Украине"

Міні-серіали

Подаруй мені щастя

Подаруй мені щастя

Подаруй мені щастя

2020

Країна: Україна

Мелодрама

8 серій

Показ: 17 лютого 2020, 1 + 1

Виробництво: 1 + 1 Продакшн на замовлення телеканалу 1 + 1

Дивитися серіал

Випускниця факультету хімічних технологій Уляна і художник Михайло шалено закохуються одне в одного, забуваючи про успішні кар'єри, якими так марили. До того ж, молоді люди виявляються спадкоємцями великих статків. Тільки Михайло до розкішного життя звик, а Уляна, яка завжди ледве зводила кінці з кінцями, навіть не здогадується, що її розшукує бабуся — власниця великої косметичної компанії. Однак великі гроші стануть не подарунком долі, а прокляттям для закоханої пари...

Знімальна група

Продюсери: Олена Єремєєва, Дарина Жукова, Христина Шкабар, Владислав Золотарьов. Режисер-постановник: Євген Баранов. Сценарист: Ірина Чернова (Люко Дашвар). Оператор-постановник: Антон Вербін. Режисер монтажу: Денис Гончаров. Звукорежисер: Владислав Зверов. Художник-постановник: Андрій Бур'яненко. Художник з костюмів: Ольга Кожина. Художник з гриму: Тетяна Куракова.

У головних ролях: Анастасія Крилова, Олег Москаленко, Кирило Дицевич, Катерина Вайвала, Анастасія Пустовіт, Неоніла Білецька, Валерія Ходос, Олексій Череватенко, Віталій Кудрявцев, Інна Капінос, Микола Боклан.

Підсумки телеперегляду: (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) – 2,53, частка аудиторії (shr%) — 8,54.

Трейлер

Бали
4265

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek