Рейтинг "Снято в Украине"

Скріптед-реаліті

Реальна містика —10

Реальна містика —10

2020

Країна: Україна

10 сезон, 45 серій

Виробництво: ТелеПро на замовлення телеканала "Україна"

Показ: телеканал "Україна", 2020

Дивитися серіал

У фінальному сезоні герої "Реальної містики" не зможуть більше приховувати таємниці свого минулого, які так намагалися забути. За скоєні вчинки декому з них доведеться дорого заплатити. Тут розкриються шокуючі таємниці минулого не тільки членів команди Андрія Дебріна, а і проллється світло на те, чому Дебрін все своє життя займається спростуванням містичних подій. Проект ставить перед собою амбітне завдання: знайти раціональне пояснення, на перший погляд, абсолютно загадкових і містичних подій. Герої програми — прості глядачі, які зіткнулися з незрозумілими явищами в своєму житті.

Знімальна група

Керівник проєкту: Анна Галицька. Продюсер: Марія Клименко. Креативний продюсер: Олександр Штефан. Головний режисер: Андрій Хархаліс. Режисери: Віктор Сухобрус, Віталій Красіков, Ярослав Ластовецький. Сценаристи: Олена Сухобрус, Світлана Козирєва, Ольга Мурашко, Світлана Клюка-Рогачова, Ніна Пономарьова. Оператор-постановник: Олександр Гребенніков. Режисер монтажу: Олексій Мулик. Художник-постановник: Василь Дімітров.

У головних ролях: Андрій Дебрін, Людмила Ардельян, Наталія Бережна-Музичко, Євген Бельтюков, Олена Рєпіна, Тімур Ібраімов, Олексій Нечай-Кучинський.

Підсумки телеперегляду за аудиторією 18-54 (+50) (за середньою часткою показу всіх серій): рейтинг (rat%) — 1,85, частка аудиторії (shr%) — 13,21.

Трейлер

Бали
9047

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek