Рейтинг "Снято в Украине"

Серіали

Розтин покаже

Розтин покаже

2019

Країна: Україна

Детектив

32 серії

Показ: 14 січня 2019, ICTV

Виробництво: Mamas Film Production

Дивитися серіал

Випадкові люди не затримуються на роботі в кримінальному бюро, що спеціалізується на розслідуваннях вбивств, самогубств, нещасних випадків і аварій. Олег Гончар — досвідчений оперативник. Судмедексперт Інга Вілкас влаштувалася в бюро недавно і поки не дуже уживається з Олегом через свій різкий характер. Їх день починається з сперечок і сварок, але працюють вони ефективно, розкривають найскладніші злочини. Особисте життя в обох не складається. Олег крутить безперспективний роман зі Світланою, і обидва вже розуміють, що продовження не передбачається. А Інга, одного разу побувши одруженою, не прагне заводити нові стосунки. Але, пропрацювавши разом, Олег і Інга помічають, що ділове спілкування поступово перетворюється на щось більше.

Знімальна група

Продюсери: Алла Липовецька, Марина Квасовагенеральні, креативні, Тетяна Река, Віктор Майковвиконавчі. Режисери-постановники: Радда Новікова, Тарас Дудар. Сценарист: Леся Волошинголовний автор, Андрій Бабикавтор. Оператор-постановник: Олексій Назарук. Режисери монтажу: Мікаель Таргімян, Андрій Орлов. Звукорежисер: Єгор Іродов. Художник-постановник: Володимир Романов. Художник з костюмів: Ольга Єльшевич. Художник з гриму: Ольга Давидян. Композитор: Владлен Пупков.

У головних ролях: Катерина Малікова, Артемій Єгоров, Олександр Кобзар, Ігор Портянко, Михайло Досенко, Сергій Деньга.

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) — 2,75, частка аудиторії (shr%) — 9,15.

Трейлер

Бали
2699

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek