Рейтинг "Снято в Украине"

Міні-серіали

Схованки

Схованки

2019

Країна: Україна

Трилер, нуар, кримінальна драма

8 серій

Показ: 29 жовтня 2019, ICTV

Виробництво: FILM.UA

Дивитися серіал:

Під час домашньої гри таємничим чином зникає дівчинка — з квартири не виходила, двері не відчиняла. Зрозумівши, що дочка дійсно зникла, батько звертається в поліцію. Пізніше в Мережі з'являється відео, де зникла дівчинка тримає табличку із загадковою комбінацією цифр. Очевидно, що дитина викрадена, і це — лише перша жертва в чиїйсь складної і жорстокій грі.

Знімальна група

Директор групи: Юлія Васильєва. Продюсери: Віктор Мирський, Катерина Вишневськагенеральні, Андрій Різванюквиконавчий, Олеся Лук'яненкокреативний. Режисер-постановник: Ірина Громозда. Сценарист: Симор Гласенко. Оператор-постановник: Сергій Крутько. Режисер монтажу: Андрій Трандін. Звукорежисер: Роман Гоменюк. Художник-постановник: Олександр Батенєв. Художник з костюмів: Альона Гресь. Художники з гриму: Вікторія Остапук, Ксенія Тищенко. Композитор: Євген Філатов.

У головних ролях: Юлія Абдель Фаттах, Петро Риков, В'ячеслав Довженко, Яків Кучеревський, Олександр Кобзар, Валерій Легін, Євген Рачок.

Участь в фестивалях і конкурсах та нагороди: Брав участь у пітчингу телесеріалів Odessa IFF ScripTeast Series Projects на Одеському міжнародному кінофестивалі 2019. Навесні 2020 року серіал було відібрано для показу на конференції MIPDrama Buyers Summit у Каннах.

Продаж за кордон (показ або адаптація), разміщення на стрімінгових платформах: права на світову дистрибуцію (за винятком України, Росії та СНД) придбала європейська медіакомпанія ZDF Enterprises.

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) — 1,44, частка аудиторії (shr%) — 10,36.

Трейлер

Бали
626

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek