Рейтинг "Снято в Украине"

Міні-серіали

Швабра

Швабра

2019

Країна: Україна

Детективна драма

8 серій

Показ: 21 жовтня 2019, СТБ

Виробництво: Mamas Film Production на замовлення СТБ

Дивитися серіал

Талановитий математик Ганна Миколаївна працює шкільним вчителем. Так склалося, що вона починає допомагати капітанові Вершинину у розслідуванні складних злочинів за допомогою математичних методів. Здавалося б, вони абсолютно різні, але саме завдяки цьому союзу вдасться розслідувати найскладніші справи. Крім того, робота Швабри з Вершиніним допоможе вирішити найскладнішу задачу головної героїні — розчарувавшись в близьких після їх зради, вона навмисно "вбила" в собі все людське. Тепер її чекає випробування прихильністю, дружбою і справжнім коханням...

Знімальна група

Продюсер: Алла Липовецька, Марина Квасова. Режисер-постановник: Тарас Дудар. Сценарист: Олексій Френкель. Оператор-постановник: Олексій Цвєлодуб. Режисер монтажу: Мікаел Торгомян. Звукорежисер: Арман Елберт. Художник-постановник: Олександр Тетерін. Художник з костюмів: Світлана Дзюбенко. Художник з гриму: Олена Куліш. Композитор: Іван Завгородній.

У головних ролях: Олександра Ребьонок (російська актриса, відома по серіалу "Утриманки" (реж. Константін Богомолов) і фільму "Кислота" (реж. Олександр Горчілін), Антон Батирєв ( російський актор, який багато знімається в українських серіалах ("Хто ти?", "Ніщо не трапляється двічі", "Серце слідчого", "Сліди в минуле" та ін), Олександр Рудько, Анна Кузіна, Сергій Сипливий, Олександр Крижанівський, Оксана Архангельська, Людмила Загорська, Сергій Радченко, Сергій Улашев, Борис Орлов, Катерина Качан, Станіслав Москвін, Ігор Портянко, Артем Позняк, Ганна Гуляєва, Олексій Титаренко, Микола Боклан, Віктор Жданов, Ольга Радчук.

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) – 2,37, частка аудиторії (shr%) — 8,26.

Трейлер

Бали
4202

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek