Рейтинг "Снято в Украине"

Міні-серіали

Сім’я на рік

Сім’я на рік

2019

Країна: Україна

Комедійна мелодрама

4 серії

Показ: 15 грудня 2019, телеканал "Україна"

Виробництво: студія Квартал-95 на замовлення телеканала "Україна"

Дивитися серіал

HR-менеджер Марина давно розчарувалася в чоловіках. Всі її думки зайняті питанням, як стати матір'ю для славного хлопчика Дениса. Вона збирає необхідні документи і довідки, але через старий конфлікт з однокласницею Світланою, яка тепер працює в соціальній службі, їй відмовляють в усиновленні Дениса під приводом того, що Марина не заміжня. Жінка згадує, як проводила співбесіду з Сергієм, який через своє несерйозне ставлення до життя втратив роботу. Тоді вона відмовила чоловікові у працевлаштуванні, але тепер пропонує йому за гроші укласти фіктивний шлюб. Однак з'ясовується, що вони цілий рік будуть перебувати під контролем соціальної служби, а соцробітниця Світлана шукає будь-який привід, аби вивести новоспечене подружжя на чисту воду.

Знімальна група

Продюсери: Наталя Стрибук, Вікторія Корогод, Борис Шефір, Сергій Шефір. Режисер-постановник: Андрій Сілкін. Сценаристи: Олександр Щур, Євген Бургела. Оператор-постановник: В'ячеслав Лазарєв. Режисер монтажу: Павло Залєсов. Звукорежисер: Артем Мостовий. Художник-постановник: Марія Кобилецька. Художник з костюмів: Вікторія Хасіна. Художник з гриму: Альона Тулапіна. Композитор: Андрій Пономарьов.

У головних ролях: Любава Грішнова, Кирило Жандаров, Олександр Безверхий, Олексій Нагрудний, Слава Красовська, Станіслав Боклан.

Підсумки телеперегляду за аудиторією 18-54 (+50) (за середньою часткою показу всіх серій): рейтинг (rat%) — 5,03, частка аудиторії (shr%) — 17,02.

Бали
2443

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek