Рейтинг "Снято в Украине"

Продюсери

Сіренко Віталій

Сіренко Віталій

Продюсер, актор.

Народився 9 листопада 1981 року в Києві. Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю — менеджер шоу-бізнесу.

Генеральний продюсер кінокомпанії "Фільмстрім" та "ЄйБіСі Фільм".

Фільми і серіали: Встигнути все виправити, Стань моєю тінню, Пробудження кохання, Наша доктор, Проти течії (2020), Я теж його кохаю, Я заплАчу завтра, Біля причалу, Таємниця Марії, Солона карамель, Опікун, Ніколи не буває пізно, Кохання зі заплющеними очима, Кровна помста, Кримінальний журналіст, Капітанша-2, Замок на піску, Якщо ти мені пробачіш, Дім, який, День сонця, Місто закоханих, Повернення (2019), Людина без серця, Ти моє кохання, Троє в лабіринті, Доля обміну не підлягає, Доглядальниця, Сьомий гість, По щучому велінню, Помічниця, Перший раз пробачається, Одна на двох, Нульовий цикл, Нерідна, Мій улюблений привид, Дівчата мої, Поверни моє життя, Бійся бажань своїх, Ангеліна, Акварелі, У минулого в боргу! (2018), Чорна кров, Термін давності, Пом'якшуючі обставини, Секрет неприступної красуні, Свєтка, Шлях крізь сніги, Пташка співоча, Відчайдушний домогосподар, Ніч після випуску, Мій найкращий ворог, Кругообіг, Королева "Марго", Капітанша, Ідеальний ворог, Біле-чорне, Наречений для дурепи, Все ще буде, Виховання і вигул собак і чоловіків, Біжи, не оглядайся! (2017), Чуже щастя, Теща-командир, Зведені сестри, Листи з минулого, Забута жінка, Жінка його мрії, Дідусь, Забудь мене, мамо! (2016), Три дороги, Два плюс два, (2015), Племяшка, Коли наступить світанок (2014 ), Осіння мелодія любові (2013), Правила життя (2012), Останній кордон. Продовження (2011), Останній кордон, Лісовик. Продовження історії (2009), Віддалені наслідки, Лісовик-2, Крила янгола (2008), Точка повернення, Снігуронька для дорослого сина (2007), Четверта група, Стара подруга, Скарб, Лісовик (2006).

Фільми-учасники проекту "Знято в Україні": Солона карамель (2019).

Бали
173

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek