Рейтинг "Снято в Украине"

TV Докуфільми

Скарби нації

Скарби нації

2019

Країна: Україна

Документально-історичний фільм

Показ: 19 січня 2019, 1 + 1

Виробництво: 1 + 1 Продакшн, за підтримки Міністерства інформаційної політики України

Дивитися документальній фільм

Фільм є третім із циклу "Україна. Повернення своєї історії". Автори проекту шукають втрачені артефакти, що підтверджують українську державність, розвінчують міфи про "приєднання" України до Росії та головний історичний бренд країни ― козаків.  До пошуків залучили прямого нащадка останнього українського гетьмана Кирила Розумовського ― графа Грегора Розумовського, історика.

Команда проекту шукає гетьманські клейноди, що підтверджують українську державність. Одна з реліквій, яка зникла з України, — серце гетьмана Кирила Розумовського. Під час його поховання було проведене унікальне таїнство з обмеженим колом посвячених. З тіла забрали серце. Автор фільму Акім Галімов разом із Грегором Розумовським спробує віднайти українську реліквію.

Творці фільму також поставили собі за мету розвінчати міфи, що спотворюють уявлення людей про героїчну добу українського козацтва. Найбільше важливої для України правди зберігають Запорізькі Січі, затоплені водами Каховського водосховища після Другої Світової війни. З допомогою спецобладнання, підводні археологи допомогли авторам проекту дослідити місце підтоплення останньої Січі й таємну схованку з козацькими клейнодами.

Знімальна група

Автор ідеї: Акім Галімов. Генеральні продюсери: Акім Галімов, Олександр Ткаченко. Виконавчий продюсер: Володимир Андріюк. Шеф-редактор: Руслан Шаріпов. Режисер-постановник: Дарія Саричева. Оператор-постановник: Сергій Донських. Режисер монтажу: Олександр Язвецький.

Фінансова підтримка держави: 2, 9 млн грн.

Підсумки телеперегляду: (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) — 3,3, частка аудиторії (shr%) — 10,9.

Трейлер

Бали
1468

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek