Рейтинг "Снято в Украине"

Скріптед-реаліті

Сліпа

Сліпа

2020

Країна: Україна

Містика

70 серій

Показ: 24 лютого 2020

Виробництво: Space Production на замовлення телеканалу СТБ

Дивитися серіал

Головна героїня проекту — сліпа провидиця баба Люба. Вона володіє відчуває людей, які звертаються до неї за допомогою. Завдяки прикметам і особливим знанням вона допомагає героям захистити себе і своїх близьких від негараздів. Зв'язатися з навколишнім світом бабусі допомагає її онука Катя. Вона веде блог, в якому розповідає історії людей, що шукають допомоги у провидиці. Проект знято на основі реальних історій.

Знімальна група

Продюсери: Дарія Легоні-Фіалко, Катерина Ласкарі — генеральні, Тарас Семенюк. Керівник проекту: Леся Волошин. Режисери-постановники: Сергій Уманець, Єлизавета Хоменко, Анатолій Степаненко. Сценарист: Леся Волошин. Оператори-постановники: Євген Михайлов, Олег Горобець. Режисери монтажу: Костянтин Разумнов, Андрій Орлов, Костянтин Лупандін, Максим Смолярчук. Звукорежисер: Матвій Тебешевський. Художник-постановник: Олексій Дегтярьов. Художник з костюмів: Олександра Журавльова. Художник з гриму: Ілона Книш. Композитор: Юрій Плавко.

У головних ролях: Надія Радевич, Марія Падіна.

Підсумки телеперегляду: Прем'єрний показ першого сезону (24 лютого — 12 червня) пройшов з рейтингом 1,4, частка 6,5 (аудиторія 18-54, 50+).

З 22 травня "Сліпа" зайшла в ефір марафонами по п"ятницях (повтори + прем'єрні епізоди 5 та 12 червня). Чотири п'ятничних марафони пройшли з часткою 9,0 по 18-54 (50+) і посіли 2-е місце в слоті. За аудиторією жінки 35-44 (50+) — частка 12,3 і перше місце в слоті. Загальне охоплення чотирьох марафонів по всім глядачам України = 6,21 млн. Високий результат по жінках 45-54 (50+) — частка 15,0 і 2 місце в слоті. Марафони 5 і 12 червня посилили п'ятничний передпрайм СТБ на 43%.

Трейлер

Бали
2339

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek