Рейтинг "Снято в Украине"

Міні-серіали

Солона карамель

Солона карамель

2019

Країна: Україна

Мелодрама

4 серії

Показ: 12 травня 2019, телеканал "Україна"

Виробництво: Фільмстрім, Vileton Films на замовлення телеканала "Україна"

Дивитися серіал

Головна героїня картини Поліна залишається сам-на-сам з неприємностями: донька впала в кому з вини чоловіка, який, до того ж, виявляється зрадником. Ще й з роботи звільнили. І за цих обставин Поліна несподівано вирішує робити... морозиво зі смаком солоної карамелі — улюблений десерт доньки. Нова справа допомагає жінці осмислити своє життя і зрозуміти, що воно, як морозиво: то солодке, то солоне.

Знімальна група

Продюсери: Наталя Стрибук, Віталій Сіренко, Вікторія Корогод, Євген Лященко. Виконавчий продюсер: Елла Бобелюк. Режисер-постановник: Андрій Сілкін. Сценарист: Марія Рождєствєнська. Оператор-постановник: Василь Сікачинський. Режисери монтажу: Антон Кононюк, Віктор Погорєлов. Звукорежисер: Денис Кащей. Художники-постановники: Лариса Жилко, Сергій Тодосієнко. Художник з костюмів: Катерина Литвинова. Художник з гриму: Ілона Легчило. Композитор: Андрій Пономарьов.

У головних ролях: Марія Машкова, Павло Алдошин, Віктор Васильєв, Дмитро Сарансков, Анна Іванова, Олександр Пашков, Світлана Степанковська, Юлія Мотрук (Зайченко), В'ячеслав Гіндін.

Підсумки телеперегляду за аудиторією 18-54 (+50) (за середньою часткою показу всіх серій): рейтинг (rat%) — 2,97, частка аудиторії (shr%) — 12,05.

Трейлер

Бали
874

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek