Рейтинг "Снято в Украине"

Серіали

Сонячний листопад

Сонячний листопад

2019

Країна: Україна

Мелодрама

16 серій

Показ: 4 марта 2019, телеканал "Україна"

Виробництво: Українська продакшн студія на замовлення телеканала "Україна", 2019

Дивитися серіал

Головні герої картини — брат і сестра з благополучної сім'ї, в якій панують любов і взаєморозуміння. Молоді люди дуже близькі, їхні стосунки сповнені ніжності й гумору. Кирило — кращий учень гімназії, добре малює, популярний серед однолітків, особливо — серед дівчат. Ніна ж не хапає зірок з неба –старанна учениця, добра, мила, але й тільки. На очах у глядачів головна героїня з невпевненої в собі ​​дівчинки перетвориться на сильну особистість. Пройшовши через серйозні випробування, Ніна стає джерелом надії і світла не тільки для своєї родини та друзів, а й для всіх, хто потребує її допомоги.

Це українська адаптація популярного південнокорейського формату "Осінь у моєму серці".

Знімальна група

Продюсери: Євген Лященко, Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Заря. Режисер-постановник: Олександр Ітигілов. Сценарист — автор адаптації: Лана Куйбіна. Оператор-постановник: Андрій Поливаний-Бухтіяров. Звукорежисер: Олександр Перчевський. Художник-постановник: Віктор Донцов. Художник з костюмів: Олена Шебанова. Художник з гриму: Вікторія Верещак. Композитор: Роман Дудчик.

У головних ролях: Ірина Гришак, Кирило Дицевич, Анна Гуляєва, Марина Митрофанова і Дмитро Белякін.

Підсумки телеперегляду за аудиторією 18-54 (+50) (за середньою часткою показу всіх серій): рейтинг (rat%) — 3,49, частка аудиторії (shr%) — 12,02

Трейлер

Бали
5900

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek