Рейтинг "Снято в Украине"

Продюсери

Стрибук Наталя

Стрибук Наталя

Продюсер. Закінчила Одеський Національний університет, навчалася на факультеті журналістики Київського Національного університету. Працювала на Одеській кіностудії, а також на загальнонаціональних телеканалах. Пройшла шлях від креативного продюсера, до головного продюсера департаменту кіно-серіального виробництва телеканалу "Україна".

Фільми та серіали: Зречення, Наша доктор (2020), Чужа, Годинник із зозуля, Таємниці, Серце матері, Сім'я на рік, Невипадкові зустрічі, На твоєму боці, Квочка, Моя ідеальна мама, Ялинка на мільйон, Дорога додому, Діда Мороза не буває, Виходьте без дзвінка-2, Маркус, Підкидьок, Таємне кохання (2019), Подорож до центру душі, Помилковий лист, Нульовий цикл, Краще всіх, Замкнене коло, Поверни моє життя (2018), Курка, Обручка з рубіном, Коли мене полюбиш ти, Клянуся любити тебе вічно, Вибираючи долю, В останній раз прощаюся, Лікар Ковальчук (2017), Будинок на холодному ключі, Потрійний захист, На лінії життя, Чорна квітка (2016).

Серіали та tv-фільми — учасники рейтингу (2019-2020): Маркус, Сім'я на рік, На твоєму боці, Підкидьок, Солона карамель, Таємне кохання, Сонячний листопад (2019).

Бали
621

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek