Рейтинг "Снято в Украине"

Серіали

Таємне кохання

Таємне кохання

2019

Країна: Україна

Мелодрама

16 серій

Виробництво: StarMedia на замовлення телеканала "Україна"

Показ: 14 січня 2019, телеканал "Україна"

Дивитися серіал

Щасливе життя Люби Зацепіної руйнується в той день, коли її коханий, майбутній прокурор Юрій Браницький, зробив їй довгождану пропозицію вийти за нього заміж. Увечері, під час страшної зливи він на смерть збиває вагітну жінку. Якщо Юрій зізнається у скоєному, його прокурорська кар'єра буде знищена, тому Люба бере на себе чужу провину і сідає у в'язницю. Вона навіть не підозрює, з ким цього фатального дня вступила в поєдинок не на життя, а на смерть.

Знімальна група

Продюсери: Галина Балан-Тімкіна, Вікторія Корогод, Наталя Стрибук, Діана Новик. Режисер: Анатолій Григор'єв. Сценарист: Аліна Семерякова. Оператори-постановники: Олександр Гребенніков, Андрій Швець. Звукорежисер: Олександр Цельмер. Режисери монтажу: Володимир Запрягайло, Андрій Гулянич. Художник-постановник: Павло Ярмусевич. Художник з костюмів: Дарина Татарова. Художник з гриму: Світлана Полікашкина.

У головних ролях: Дана Абизова, Антон Денисенко, Анатолій Ященко, Микола Боклан, Олег Примогенов, Ірина Мельник.

Композитор: Олесь Коровниченко. Саундтрек/пісня: Secret tango, Glide floor blues — композитор Олександр Ремез, виконавці — Андрій Степанов, В'ячеслав Краснопольський, Олександр Ремез. Класичні інструментальні композиції Ж.-Ж. Муре, В.-А. Моцарта, П. Чайковського, Й. Штрауса у виконанні Наталії Гриценко, Діани Касіян, Олени Митрохової, Ганни Наконечної.

Підсумки телеперегляду за аудиторією 18-54 (+50) (за середньою часткою показу всіх серій): рейтинг (rat%) — 5,92, частка аудиторії (shr%) — 20,01.

Трейлер

Бали
2282

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek