Рейтинг "Снято в Украине"

Міні-серіали

Танк

Танк

2019

Країна: Україна

Воєнна драма

4 серії

Показ: 9 травня 2019, ICTV

Виробництво: PRO TV

Дивитися серіал

Червень 1941 року, околиці Бреста. На заводі виготовили новий експериментальний танк в єдиному екземплярі. По дорозі на полігон для випробувань екіпаж дізнається, що почалася війна. На мосту вони бачать вантажівка і хочуть попросити про допомогу, але розуміють, що перед ними німецькі солдати. Відступати пізно. Ось-ось почнеться кровопролитний бій, але вороги ще не знають, що перед ними Т-34 — той самий танк, згодом визнаний кращим танком Другої світової війни.

Знімальна група

Директор групи: Вікторія Сірик. Продюсери: Віктор Приходько, Артем Приходько. Режисер-постановник: Віталій Ващенко. Сценарист: Віктор Приходько. Оператор-постановник: Матвій Шульгін. Режисер монтажу: Віталій Ващенко. Звукорежисер: Сергій Костюченко. Художники-постановники: Олександр Грива, Богдан Купрій, Олег Роменський. Художник з костюмів: Тетяна Лаврова. Художник з гриму: Дана Харатін. Композитори: Павло Крахмальов, Ігор Мельничук.

У головних ролях: Михайло Хмуров, Ігор Петрусенко, Володимир Гориславець, Анастасія Іванова, Євген Ламах.

Підсумки телеперегляду (за аудиторією 18-54 (+50): рейтинг (rat%) — 5,44, частка аудиторії (shr%) — 20,52.

Трейлер

Бали
1129

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek