Рейтинг "Снято в Украине"

TV Докуфільми

Україна. Повернення своєї історії

Україна. Повернення своєї історії

Переможець експертного голосування рейтингу "Знято в Україні" 2016-2018, TV: Докуфильмы\Докудрами

2017

Країна: Україна

Виробництво: "1+1 Продакшн" на замовлення телеканалу "1+1"

Показ: на телеканалі "1+1"

Дивитися фільм (часть 1)

Дивитися фільм (часть 2)

Україна. Повернення своєї історії. Фільм покликаний розвінчати міфи і повернути українцям вкрадену історію, яку протягом століть методично намагалися стерти з народної пам'яті, спотворюючи справжні факти. Основними сюжетними лініями стали три історії: відновлення зовнішності дружини Ярослава Мудрого, шведської принцеси Інгігерди, яку російські священнослужителі зробили своєю святою, по кістках із саркофага в Софії Київській. Автори фільму за допомогою новітніх технологій відтворили справжнє обличчя видатного українського гетьмана Івана Мазепи, зображення якого було заборонено Петром І після укладення союзу зі Швецією. Крім того, творці фільму провели дослідження для встановлення місця поховання короля Данила, більш відомого як Данило Галицький, і розкрили правду про величне королівство, яким він правив. А ниточки розслідування місцезнаходження знаменитої корони Данила привели авторів спочатку в Польщу, а потім до Москви.

Україна. Повернення своєї історії-2.  На цей раз команда проекту розслідувала таємницю зникнення останків представників княжої династії Рюриковичів за більшістю їхніх поховань. Також однією з головних сюжетних ліній фільму стане спроба відтворити справжнє обличчя великого київського князя Ярослава Мудрого. З цією метою творці фільму намагатимуться розшукати і дослідити кістки Рюриковичів, які залишилися на території України.

Знімальна група: Виконавчий продюсер: Володимир Андріюк.  Автор: Акім Галімов. Соавтори: Галина Шамборовська, Руслан Шаріпов. Режисер: Дарина Саричева. Оператор: Маркін Канюка.

Нагороди: Премія "Телетріумф" у номінації "Телевізійний документальний фільм".

Трейлер

Бали
691

Сайт delo.ua у партнерстві з "Медіа Група Україна" утретє запускає рейтинг "Знято в Україні".

Цього разу рейтинг не схожий на два попередні: тоді ми пропонували оцінити все, що було знято в Україні за попередні кілька років — і кінофільми, і tv-проекти.

Але влітку 2020-го сама "нова реальність" підказала: акцентуйте увагу на серіалах і процедуралах! На тій індустрії, що переживає бум і стоїть на порозі проривних рішень.

btn

У передчутті сюрпризів та інновацій пропонуємо вам оцінити українські серіали, документальні та анімаційні фільми, докудрами і скріптед-реаліті (6 категорій), прем'єри яких відбулися на телеканалах у 2019-2020 роках.

Селекціонерами виступили телеканали "великої шістки" (1+1, "Україна", ICTV, СТБ, Новий канал, Інтер) та "другої хвилі" (2+2, ТЕТ, НЛО TV), що рекомендували номінантів до кожної категорії рейтингу (максимально — 5).

До рейтингу ми також додали the best за попередні 10 років — ті серіали і tv-фільми, що потрапили у топ-5 з кожної категорії за оцінками експертів (рейтингі 2011-2015 і 2016-2018 років). Аби було що згадати і з чим порівняти.

2 липня стартує друга частина рейтингу під назвою "Профі". Вона про людей. Можна буде голосувати за українських фахівців, тих, хто знімав номіновані телеканалами серіали та tv-фільми у 2019-2020 роках.

У ній 11 номінацій: продюсери (головні, креативні, виконавчі), режисери-постановники, сценаристи, актори, оператори-постановники, режисери монтажу, звукорежисери, художники-постановники, художники з костюмів, художники з гриму, композитори.

Голосування триватиме до 16 серпня 2020 року.

За кожного учасника можна проголосувати один раз на день з однієї IP-адреси, авторизувавшись через Facebook.

Переможцями стануть tv-фільми (анімаційні та документальні), серіали і скріптед-реаліті, які наберуть найбільшу кількість балів за підсумками онлайн-голосування.

Одночасно з онлайн-голосуванням експерти серіального ринку оцінюватимуть серіали, tv-фільми та професіоналів. Вони також оберуть найкращу промокампанію.

Нагородження переможців відбудеться 26 серпня.

Контакти керівника проекту: Олена Гладських, редактор блоку "Креативні індустрії" delo.ua

(067) 223-06-86, gladskih555@gmail.com 

https://www.facebook.com/lena.gek